» Artykuły » Publicystyka » Let's Play - Left 4 Dead

Let's Play - Left 4 Dead

Let's Play - Left 4 Dead
Zapraszamy do obejrzenia drugiej odsłony cyklu filmów Polter TV, pod tytułem Let's Play, w którym redaktorzy Działu Gier PC - Dante i Morus - grają i komentują rozmaite produkcje. W tym wydaniu - Left 4 Dead.


Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamęCzytaj również

Labyrinth: The Paths of Destiny
Do serca labiryntu
- recenzja
Legends of Labyrinth
Bohater bohaterowi nierówny
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Noth
   
Ocena:
0
Szkoda, że skupiasz się na najsłabszej części gry czyli na single player a nie na najlepszej jej części istnym rodzynku czyli versusie ;). I prezentacja specjalnych zarażonych, jest dosyć słaba jak ktoś nie wie kim oni są to po Twoim filmiku za wiele się nie dowie. Mogleś powiedzieć kilka słów o tym, że smoker łapie długim językiem i odciąga ocalałego od grupy, hunter skacze z wysokości i przygniata do ziemi rozszarpując ofiarę i uratować od tych dwóch może tylko inny ocalały. Boomer zaś rzyga i to zapach jego wymiocin przyciaga do jego ofiar hordę zombie. A Tank i Witch to akurat widać co robią :D.
30-05-2010 09:47
Morus
   
Ocena:
0
No wydaje mi się że smooker i boomer pokazali co potrafią:D Faktycznie mało o hunterze powiedziałem ale jego ataków w trakcie trwania odcinka było dosyć wiele :D W każdym razie dzięki za słowa krytyki postaram się poprawić przy następnych odcinkach.
30-05-2010 22:01

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.