» Blog » Lenistwo Zniewala
15-08-2007 13:44

Lenistwo Zniewala

W działach: głupoty | Odsłony: 1

Wydawałoby się, że tak łatwo uwolnić się z okowów lenistwa i zrobić coś kreatywnego. Pomalować figurki lub je złożyć, napisać parę postów na Polterze, przygotować się do sesji. Napisać scenariusz do Piratów na wyjazd. Jakiś dodatek do jednego z systemów, zrobić nowy system lub dopracować jakiś który zrobiłem wcześniej (Tyrania Czterech Żywiołów aż krzyczy).

A co robię? Czytam "Wampira Lestata", gram na komputerze, czytam posty na różnych forach. Mój mózg na czas tych wakacji, ważnych przed nadchodzącym rokiem szkolnym (chcę iść do dobrego liceum, więc będę się musiał jeszcze trochę postarać) po prostu zgąbczał. Nie mam ochoty oglądać telewizji. Nie mam ochoty malować figurek ani grzebać w sliverowej talii. Nie mam ochoty pisać dalej tego wpisu. Mam ochotę pojeździć na rowerze lub czytać dalej książkę.

Tak więc, mówię wam, nie dajcie opanować się lenistwu! Róbcie coś kreatywnego. Ja w tym czasie spróbuję sam coś zrobić. Pora podłubać w Tyranii Czterech żywiołów, w końcu w Nibykonkursie to była wersja 0,0 ;).
0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Szabel
   
Ocena:
0
Skąd ja to znam? Sytuacja u mnie identyczna(no może co innego robi za TCzŻ). I ja też postanowiłem niedawno coś z tym zrobić. :)
15-08-2007 15:15

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.