Pamięć zwana imperium

Larry Wachowski

Noty

Hellraiser

30-03-2007 17:18 | Komentarze: 0
%DANE%

Hellraiser jest pierwszym tomem nowej, czterotomowej kolekcji Obrazy Grozy.

Po raz pierwszy w Polsce ukazuje się wybór komiksów z legendarnego świata wymyślonego przez znakomitego twórcę horroru - Clive'a Barkera. Świata, który pod płaszczykiem normalności kryje pokła...

Ninja zabójca

31-07-2009 22:15 | Komentarze: 0
Zabójca o imieniu Raizo (Rain), po zobaczeniu na własne oczy egzekucji swoje przyjaciela, decyduje się na odejście z klanu i wstąpienie na drogę zemsty.

W jego historię wplątuje się agentka Europolu Mika Coretti (Naomie Harris), idąca tropem brudnych pieniędzy. Po tym, jak Razio ratuje ją przed śmiercią z rąk zabójców z klanu Ozunu, oboje muszą uciekać.

Matrix

31-05-2006 15:09 | Komentarze: 1
Kultowy film braci Wachowskich. Pierwsza część trylogii opowiadającej o Ziemi w przyszłości, gdzie ludzie są pod kontrolą maszyn, żyją w wirtualnej rzeczywistości, nie mając pojęcia jak naprawdę wygląda ich świat. Niektórzy jednak, wyzwoleni z cybernetycznych więzów, prowadzą walkę o odrodzenie ludzkości. Ma im w tym pomóc Wybraniec, którego nadejście przewidziała Wyrocznia.

Matrix Reaktywacja

29-05-2006 12:27 | Komentarze: 0
Kontynuacja kultowego Matrixa. Matrix Reaktywacja zaczyna się w momencie, w którym kończyła się pierwsza część. Za 72 godziny tysiące Strażników przebiją się do miasta. Jedyną nadzieją ludzi jest odnalezienie tajemniczej postaci znanej jako Klucznik.

Matrix: Rewolucje

29-05-2006 00:27 | Komentarze: 0
Trzecia część kinowego przeboju braci Wachowskich. Tym razem zagrożony jest Zion – ostatnia enklawa ludzkości. Maszyny są już blisko, jedynym ratunkiem jest Neo. Tylko on wierzy, że zakończy wojnę robotów z ludźmi, jeżeli dotrze do miasta maszyn.

Wieści

Hugh Grant w nowym filmie Wachowskich

Hugh Grant w nowym filmie Wachowskich

14-09-2011 19:44 | Jakub 'Fiszer' Krakowiak | Komentarze: 0
Hugh Grant wystąpi w nowym filmie Andy'ego i Lany Wachowskich (Matrix), który współtworzy również Tom Tywker (Pachnidło: Historia mordercy, Biegnij Lola, biegnij). Obraz nosi tytuł Cloud Atlas i jest adaptacją powieści Davida Mitchella o tym samym tytule. » więcej