» Blog » LARP w niedzielę przyszłą.
20-01-2009 00:04

LARP w niedzielę przyszłą.

W działach: LARP, Wydarzenia | Odsłony: 0

W ostatnią niedzielę LARP się nie odbył - nie wystarczyło chętnych by obsadzić wszystkie nieodzowne role. Tak się czasem zdarza, ale rzadziej niż częściej. Trudno, trzeba będzie zacisnąć pas (jeszcze za bardzo nie mogę - kto mnie widział ten wie) do następnego.

A następny już w tę niedzielę - tu opis:
http://www.paradox-cafe.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=49&topic=1007.msg54025#msg54025

Jak ktoś chętny - tłumaczę zasady działania na forum LARPowym - piszecie która postać Wam się podoba, zajęte są z napisaną na czerwono ksywką zajmującego lub na zielono ksywką tych co na 100% pewni jeszcze nie są.

Jak napiszecie, to wysyłacie na priva maila i telefon - żebym mógł się z Wami kontaktować. Ja wysyłam info przed LARPowe gdzieś do piątku ( w ostateczności do soboty ) i w niedzielę się spotykamy na LARPie.
Łatwe proste i przyjemne :)

Pokrótce powiem, że przyszły LARP jest polityczną fikcją, w której anioły i demony wpływają na decydentów danego okresu ( tym razem 1961 rok, poprzednio była II wojna światowa) by zmienić historię na swoją modłę. Decydenci zaś, do których spotkania dochodzi w zorganizowanym przez głównego demona i głównego Anioła śnie mają szansę porozmawiać, powymieniać się uwagami i za pomocą istot nadprzyrodzonych wpłynąć bardziej lub mniej na losy świata, w którym żyją.

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.