Królowa Cieni

Artykuły

Królowa cieni

Królowa cieni

Czas zemsty

17-09-2016 16:22 | Aleksandra 'yukiyuki' Cyndler | Komentarze: 0
Poziom poszczególnych tomów serii o zabójczyni Calaenie Sardothien autorstwa Sarah J. Maas przypomina sinusoidę, jednak w Dziedzictwie ognia można było zauważyć znaczącą poprawę. Czy Królowa cieni utrzymała tendencję zwyżkową, czy też wręcz przeciwnie? Celaena Sardothien powraca do Rifthold, aby wy...
Cykl Szklany tron - przekrojowo

Cykl Szklany tron - przekrojowo

Czy warto?

04-12-2017 17:22 | Aleksandra 'yukiyuki' Cyndler | Komentarze: 2
Poziom poszczególnych tomów serii o zabójczyni Calaenie Sardothien autorstwa Sarah J. Maas jest nierówny, jednakże cykl można ogólnie uznać za udany. Przyjrzyjmy się krytycznym okiem wszystkim "za" i "przeciw" Szklanemu tronowi jako całości. Niczego sobie fabuła W momencie...

Noty

Królowa Cieni

04-07-2013 23:01 | Komentarze: 0
Mrok zapada nad Transylwanią, gdy powraca nieumarłe zło…

Pewnej mroźnej zimy drwal Tomas i jego syn Peter przybywają do wioski Chust. Otacza ją Matecznik, w którym rosną tysiące srebrzystych brzóz. Las widzi wszystko, ale nie zdradza powierzonych mu tajemnic.

Ojciec i syn nie wiedzą jeszcze, że wkrótce będą musieli stawić czoło tajemniczej Królowej Cieni, która sprawia, że umarli wstają z grobów.

Oto nowe odczytanie nieśmiertelnego mitu - przejmująca opowieść o stracie i odkupieniu.

Królowa cieni

12-05-2016 14:22 | Komentarze: 0
Powraca, by podpalić świat.

Nadszedł czas walki o wszystko, co ważne. Aelin wraca do Adarlanu, by pomścić bliskich, odzyskać tron i stanąć twarzą w twarz z cieniami przeszłości. A przede wszystkim po to, by chronić tych, którzy jej pozostali.

Mroczne bestie, magiczne moce, namiętność i pragnienie zemsty… Sarah J. Maas porywa i zaskakuje jeszcze bardziej niż do tej pory.

4 tom cyklu „Szklany tron”.

Wieści

Kolejna część

Kolejna część "Szklanego tronu" wkrótce

13-04-2016 11:22 | Aleksandra 'yukiyuki' Cyndler | Komentarze: 0

Wydawnictwo Uroboros na swoim profilu Facebook umieściło okładkę Królowej cieni – kolejnego tomu o przygodach Calaeny Sardothien autorstwa Sarah J. Maas. Dokładna data premiery nie została podana, jednak w jednym z wcześniejszych postów wspomniano czerwiec.

"Królowa cieni" od dzisiaj w sprzedaży

02-06-2016 09:33 | Aleksandra 'yukiyuki' Cyndler | Komentarze: 0

Dzisiaj do sprzedaży trafiła Królowa cieni Sarah J. Maas – czwarty tom cyklu Szklany Tron opowiadającego o przygodach Celaeny Sardothien. Tytuł ukazał się nakładem wydawnictwa Uroboros.