Król z bliznami

Noty

Król z bliznami

10-09-2019 19:38 | Komentarze: 0
Staw czoło swoim demonom… albo je uwolnij.

Młody król, bohater wojenny. Książę z demonem skrywającym się w jego sercu. Mieszkańcy Ravki nie wiedzą, co Nikołaj Lancov przeżył podczas krwawej wojny domowej, i młody król zamierza dopilnować, by tak zostało. Jednakże z każdy...

Rządy wilków

30-03-2021 20:51 | Komentarze: 0
Wilki krążą. Młodemu królowi przyjdzie zmierzyć się z największym z dotychczasowych wyzwań w ekscytującym zakończeniu dylogii Król z bliznami.


Król-demon. Potężna fjerdańska armia szykuje się do najazdu. Nikołaj Lancov będzie musiał wykorzystać całą swoją pomysłowość,...

Wieści

Leigh Bardugo powraca z nową powieścią

Leigh Bardugo powraca z nową powieścią

30-03-2021 21:03 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

Wydawnictwo Mag zapowiedziało, że 5 maja ukaże się jego nakładem powieść zatytułowana Rządy wilków, będąca kontynuacją Króla z bliznami autorstwa Leigh Bardugo. Książka ta należy do tego samego uniwersum, co trylogia Cień i kość oraz Szóstka wron.

» więcej
Kontynuacja Króla z bliznami już w sprzedaży

Kontynuacja Króla z bliznami już w sprzedaży

05-05-2021 08:46 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

Dziś nakładem wydawnictwa Mag ukazały się Rządy wilków, drugi tom dylogii fantasy Król z bliznami autorstwa Leigh Bardugo, znanej przede wszystkich z cyklu Grisza, na podstawie którego powstał serial Netfliksa Cień i kość – zapraszamy do zapoznania się z opisem książki.

» więcej