» Blog » Konkurs: Zmień przyszłość z TPA
09-05-2011 16:46

Konkurs: Zmień przyszłość z TPA

W działach: Konkursy | Odsłony: 2

Konkurs: Zmień przyszłość z TPA
Uwielbiamy konkursy. Lubimy je organizować. Lubimy czytać teksty, które nam przysyłacie. Wreszcie, lubimy rozdawać nagrody. Uwielbiamy konkursy, bo to świetna zabawa! Dla nas, ale przede wszystkim chyba dla Was.

Dlatego, tak jak zapowiadaliśmy w poprzedniej notce, w weekend zorganizowaliśmy kolejny konkurs.

"Zostałeś wybrany przez komputer widzący przyszłość. Twoja misja: Uratować świat.

Temportal Probablity Agency to gra w realiach alternatywnej teraźniejszości. TPA chroni ludzkość od roku 2000. Agencja zapobiegła atakowi na World Trade Center, wojnom na świecie oraz globalnemu kryzysowi finansowemu. Teraz liczy na Ciebie.

Agentom, wybieranym z całego świata, powierza się specjalne zadania. Komputer “Daisy” zrobił odpowiednie wyliczenia i wie dokładnie kto ma największe szanse na sukces.

Czasem będziesz musiał zrobić coś drobnego: wylać piwo w odpowiednim momencie. Czasem coś większego: strzelanina z włoską mafią wewnątrz płonącej fabryki."


Tak! Nagrodą główną w tym konkursie będzie sponsorowany przez wydawnictwo Apathy Games, niedawno wydany setting Temporal Probability Agency (Savage Worlds), wraz z subskrybcją całej kampanii To Predict and Serve.

By ją zdobyć nie będziecie oczywiście musieli ratować świata… komputer „Daisy” ma dla Was inne zadanie. Agentom TPA potrzebne są czasem akcje próbne. O ile „Daisy” świetnie radzi sobie z obliczeniami prawdopodobieństwa, to nie posiada w ogóle kreatywności. Dlatego musicie pomóc. Wymyślcie dla agentów misję – wydarzenie, któremu muszą zapobiec (mogą to być też ciekawe wydarzenia z nieodległej przeszłości). Jeżeli uwzględnicie metody, jakich agenci mają w tym celu użyć, tym lepiej.

* Tekst nie może przekroczyć 1500 znaków (bez spacji).
* Prace przysyłajcie do nas do niedzieli (22.05.2011), do godziny 23:59, korzystając z formularza kontaktowego na stronie.
* W tytule e-maila napiszcie „Konkurs TPA”.
* E-mail powinien także zawierać następujący tekst: „Wyrażam zgodę na publikację treści e-maila biorącej udział w konkursie, oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883).”

Życzymy powodzenia!

P.S. Dla miejsc 2 i 3 też będą nagrody - setting TPA bez subskrybcji kampanii

Komentarze


szelest
    Chyba
Ocena:
+1
wiem kto wygrał;)
02-06-2011 16:11

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.