Konkurs 7th Sea

Wieści

Konkurs: Płaszcz, szpada i… Łotr

Konkurs: Płaszcz, szpada i… Łotr

02-09-2009 21:46 | Julian 'Mayhnavea' Czurko | Komentarze: 0
Dział 7th Sea ogłasza konkurs pt. Płaszcz, szpada i… Łotr, czyli pierwszy z cyklu konkursów, tym razem poświęcony fabularnym antagonistom Bohaterów.

Uczestnicy mają za zadanie stworzenie ciekawego Łotra do 7th Sea. Ocenie poddany zostanie nie tylko opis, ale także wpasowanie w konwencję gry oraz sugestie fabularne, jak taką postać należy umiejscowić w scenariuszu i jak skonfrontować ją z Bohaterami.

Termin nadsyłania prac to 30 września 2009 r. » więcej
Trzy dni do zakończenia konkursu!

Trzy dni do zakończenia konkursu!

27-09-2009 12:49 | Julian 'Mayhnavea' Czurko
Już tylko trzy dni zostały do zakończenia konkursu Płaszcz, szpada i… Łotr, organizowanego przez dział 7th Sea.

Warunkiem uczestnictwa w nim jest napisanie niedługiego, ale intrygującego i oryginalnego opisu Łotra. Jedną z nagród jest podręcznik Church of the Prophets z autografem Johna Wicka, więc warto spróbować swoich sił! Więcej szczegółów po kliknięciu w nagłówek wieści. » więcej
Płaszcz, Szpada i… Łotr – wyniki konkursu!

Płaszcz, Szpada i… Łotr – wyniki konkursu!

12-10-2009 01:28 | Julian 'Mayhnavea' Czurko | Komentarze: 2
Pierwsza edycja konkursu pt. Płaszcz, Szpada i… Łotr, zorganizowanego przez dział 7th Sea została zakończona. Nadesłane zostały jedynie dwie prace, a jury obu przyznało nagrody.

Niniejszym miejsce pierwsze przypada Leszkowi 'Rathanowi' Chmielewskiemu za opis Jeana Luca de Robespierre. Miejsce wyróżnione zajął Paweł Wojtkiewicz, który opisał Łotra Larsa Ericsona.

Więcej informacji w rozszerzeniu wieści. » więcej