Komandosi Imperium

Noty

Komandosi Imperium 1. Legion 501

28-04-2010 23:18 | Komentarze: 0
Byli prawą ręką Republiki. Teraz są żelazną pięścią Imperium…

Wojny klonów się skończyły. Byli komandosi Republiki są rozproszeni. Darman i Niner służą pod dowództwem Lorda Vadera w legionie szturmowców, który poluje na ocalałych Jedi. Lecz nie tylko oni stają wobec takiego testu. Pod brutalnymi rządami Imperium dawne sojusze i nienawiści nie mają już znaczenia. Gdy nad galaktykę nadciąga nowa groźba, stary przyjaciel może okazać się śmiertelnym wrogiem…

Wieści

Nowość: Komandosi Imperium 1. Legion 501

Nowość: Komandosi Imperium 1. Legion 501

20-07-2010 08:00 | Grzesiek 'SethBahl' Adach | Komentarze: 0
"Byli prawą ręką Republiki. Teraz są żelazną pięścią Imperium…

Wojny klonów się skończyły. Byli komandosi Republiki są rozproszeni. Darman i Niner służą pod dowództwem Lorda Vadera w legionie szturmowców, który poluje na ocalałych Jedi. Lecz nie tylko oni stają wobec takiego testu. Pod brutalnymi rządami Imperium dawne sojusze i nienawiści nie mają już znaczenia. Gdy nad galaktykę nadciąga nowa groźba, stary przyjaciel może okazać się śmiertelnym wrogiem…"


W sklepach pojawiła się dziś nowa gwiezdnowojenna powieść Karen Traviss. Kolejne spotkanie z gwiezdnowojennymi komandosami w Legionie 501 liczy sobie 504 strony. Książka wydana nakładem wydawnictwa Amber kosztuje 37,80 zł.
Komandosi Imperium 2 ostatecznie do kosza

Komandosi Imperium 2 ostatecznie do kosza

24-07-2010 11:07 | Grzesiek 'SethBahl' Adach | Komentarze: 0
Sue Rostoni potwierdziła na forach przy oficjalnej stronie Gwiezdnych wojen, iż drugi tom Imperial Commando został ostatecznie anulowany. Wcześniej poinformowała, iż w jej miejscu pojawi się pozycja, na którą fani rzekomo czekali od lat.