Kolekcja Dodatków Fanowskich

Wieści

Kolecja Dodatków Fanowskich

Kolecja Dodatków Fanowskich

15-04-2009 23:10 | Maciej 'Feniks' Gorczyca | Komentarze: 1
Jak informuje na swojej stronie Wydawnictwo Portal, wraz z oficjalną stroną Neuroshimy rozpoczęli projekt KDF. Inicjatywa polega na wyłonieniu poprzez głosowanie najpopularniejszego fanowskiego dodatku do Neuroshimy. Wyróżniony w ten sposób suplement zostanie wydany w formie papierowej w limitowanej edycji i będzie możliwy do zdobycia dla aktywnych fanów współtworzących fanowską scenę Neuroshimy.

Chętnych zapraszamy do głosowania na swój ulubiony dodatek fanowski tutaj.
Konkurs na neuroshimowe ilustracje

Konkurs na neuroshimowe ilustracje

19-04-2010 16:40 | Michał 'rincewind bpm' Smoleń | Komentarze: 4
Strona neuroshima.org i Wydawnictwo Portal ogłaszają konkurs na neuroshimowe ilustracje. Zadaniem uczestników jest sporządzenie jednej lub kilku ilustracji inspirowanych jednym lub kilkoma z następujących haseł: Nowy Jork; Łowcy Tornado; Ofiara maszyny; Kaznodzieja Nowej Ery; Strefa 51; Drapacz chmur. Celem konkursu jest zilustrowanie dodatku z serii Kolekcja Dodatków Fanowskich. Szczegóły znajdują się na stronie organizatora.
Neuromachia w druku

Neuromachia w druku

14-07-2010 07:40 | Michał 'rincewind bpm' Smoleń | Komentarze: 6
Neuromachia, pierwszy dodatek z Kolekcji Dodatków Fanowskich, trafił właśnie do drukarni. Kolekcja Dodatków Fanowskich to inicjatywa, w ramach której Portal publikuje materiały przygotowane przez fanów Neuroshimy. Dodatki KDF są całkowicie bezpłatne, dostępne jako nagrody w konkursach i na konwentach.

Serię otwiera Neuromachia – wybór tekstów powstałych w ramach konkursu działu NS w nieistniejącym już serwisie Moorhold. Więcej informacji na temat dodatku i KDF znajduje się na stronie Portalu.
KDF#1: Neuromachia do pobrania

KDF#1: Neuromachia do pobrania

17-08-2010 14:27 | Rafał 'multidej' Szyma | Komentarze: 1
Pierwsza książka z Kolekcji Dodatków Fanowskich została właśnie udostępniona jako darmowy plik pdf. Przypomnijmy: papierowa wersja suplementu dostępna jest jako nagroda w neuroshimowych konkursach, wyróżnienie dla mistrzów gry prowadzących na konwentach i w szeregu innych akcji skierowanych do aktywnych neuroshimowców.

Jako że składające się na nią materiały nie są już dostępne w sieci (przepadły wraz z serwisem Moorhold, z którego pochodzą), Wydawnictwo Portal postanowiło udostępnić książkę do pobrania wszystkim chętnym ze strony neuroshima.org.