string(15) ""
» Blog » Kolejne Stratoyagery - Goldwing i Fowler Class A
02-02-2014 16:57

Kolejne Stratoyagery - Goldwing i Fowler Class A

Odsłony: 213

Kolejne Stratoyagery - Goldwing i Fowler Class A

Dziś kolejny update dotyczący naszego projektu bitewniaka Stratoyager: Nova 2230.

Nasz departament artystyczny pracuje cały czas na pełnych obrotach. Ciepły poprawił wizerunek nowej maszyny dla Czwartego Gatunku, tzw. Fowler Class A, najmniejszy ze wszystkich statków Ptaszników. Możecie go podziwiać na ilustracji głównej - stara wersja w rogu. Wkrótce też zostanie przerobiony na model 3D.

Dodatkowo, Bad Panda stworzył na podstawie poniższego szkicu Ciepłego nowy model 3D myśliwca Goldwing.

STF-300 Goldwing

Gotowy model w trójwymiarze można obejrzeć tutaj

 

W ten sposób Goldwing dołącza do piątki już istniejących myśliwców, o których pisałem ostatnio TUTAJ

Pozostaje nam jeszcze wymodelowanie Fowlera Class A i supernowoczesnego myśliwca Agressor, i możemy przystępować do druku 3D. Gdy już je wydrukujemy, kolejnym krokiem będzie stworzenie prototypowej linii produkcyjnej modeli żywicznych i otwarte betatesty gry na naszych modelach.

Ciesząc się coraz większym odzewem, przypominam, że jeśli ktoś chciałby dołączyć do zespołu projektowego przy modelowaniu 3D do tego, albo kilku innych projektów, w których maczam łapska, zapraszam serdecznie do współpracy. Jest okazja trochę zarobić, podkręcić sobie portfolio i popracować przy różnych ciekawych inicjatywach modelarskich.

 

Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

31137

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+2

Capital ships będą? Albo okręty wsparcia typu korwety czy fregaty? Nie trzeba w drukarkach, mogłyby być rozwinięte w prostą siatkę do pobrania jako wycinanki.

02-02-2014 17:21
Malaggar
   
Ocena:
+4

Jak śmiesz pisać o grach tutaj? Dlaczego się tym z nami podzieliłeś?!

PS. Powodzenia Stary Trollu w projekcie:P

02-02-2014 17:37
Z Enterprise
   
Ocena:
+2

Mamy w planach stworzenie także wersji na capital shipy, w stylu Full Thrusta czy Firestorm Armady ale sam Stratoyager to raczej walki myśliwców, mała skala. Chociaż był pomysł na wprowadzenie większych jednostek, w stylu łodzi torpedowych, frachtowców, wahadłowców czy desantowców, oraz jakieś instalacje kosmiczne, na razie ograniczamy się stricte do myśliwców. 

02-02-2014 18:06
31137

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1

Nawet jako ozdobniki do gry w skali. Na tej samej zasadzie co Dropzone Commander wrzucił na swoją stronę elementy miejskiej scenerii do wycięcia i sklejenia. 

 

02-02-2014 18:14
Z Enterprise
   
Ocena:
+2

Pomyślimy :)

W sumie trzeba będzie coś takiego zrobić, jako "teren" pola walki - będą asteroidy, można by i wrzucić jakieś większe statki. Jakby je odpowiednio wymodelować, to dałoby się je drukować dość tanio. 

02-02-2014 18:18
31137

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0

Więcej wiary w umiejętności złożenia siatki płaszczyzn w bryły, Z... Ja wiem, że wg obecnego gimnazjalnego programu nauczania to już zaawansowana geometria, ale nie zamykaj się na tradycyjnych odbiorców... ;)

Po co drukować asteroidy czy takie statki w 3D jak można odpowiednio odlać kilka rzeźb z pianki montażowej i wystawić do sklejenia coś na miarę http://papercommander.solsector.net/ ?

Ba, drukować mógłbyś tylko detalowanie płaszczyzn (ang. "tiles" - jak Dropzone Commander) i sprzedawać w pakietach do naklejenia na wycinanki. ;)

02-02-2014 18:34
TO~
   
Ocena:
+2

Dlaczego żyjesz w miejscu publicznym?

A projekt ekstra, powodzenia!

02-02-2014 18:48

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.