Pamięć zwana imperium
string(15) ""
» Blog » Karnawał Blogowy #41 - Podsumowanie
01-04-2013 21:57

Karnawał Blogowy #41 - Podsumowanie

W działach: rpg | Odsłony: 7

Karnawał Blogowy #41 - Podsumowanie
Czas zamknąć 41., marcową edycję Karnawału Blogowego, której tematem były przygotowania do sesji - więcej w notce otwarcia. Zgłoszono, lub nie, bo niektóre sam musiałem odnaleźć, nie będę pokazywał Dracha palcami, jeden plus piętnaście notek, które linkuję poniżej. Ponadto na mieście gadają, że jeszcze jedna notka jest w przygotowaniu, więc możliwe, że wkrótce zaktualizuję to zestawienie.

Krótkie opisy przy linkach są durnowate i/lub prowokacyjne na modłę lansowaną przez wiodące portale informacyjne nie dla uchybienia w czymkolwiek autorom, lecz w celu zwiększenia klikalności. W końcu tu chodzi między innymi o promocję blogosfery.

Autorom dziękuję za wkład a czytelnikom za czytanie, komentowanie i promocję notek. A jak kogo jeszcze coś ominęło, to zapraszam do lektury wpisów kryjących się za poniższymi linkami!

Karnawałowe notki:


Na 42. edycję karnawału zaprasza Krzemień. Wspomnijcie najgorszą sesję w życiu!

Dopisek (dopisek do dopiska: żart primaaprilisowy)
Zapomniałem wcześniej wspomnieć o jednej ważnej rzeczy. Mianowicie od 43. edycji (czyli po Krzemieniu) opiekę nad Karnawałem Blogowym przejmuje serwis Poltergeist, czyli popularny Polter. W następnych edycjach będą mogły brać udział wyłącznie notki tutaj opublikowane. W zamian za to Karnawał zyska własne miejsce, wsparcie moderacji oraz nowe narzędzia techniczne. Pozdro!

Komentarze


von Mansfeld
   
Ocena:
0
"Dopisek
Zapomniałem wcześniej wspomnieć o jednej ważnej rzeczy. Mianowicie od 43. edycji (czyli po Krzemieniu) opiekę nad Karnawałem Blogowym przejmuje serwis Poltergeist, czyli popularny Polter. W następnych edycjach będą mogły brać udział wyłącznie notki tam opublikowane. W zamian za to Karnawał zyska własne miejsce, wsparcie moderacji oraz nowe narzędzia techniczne. Pozdro!"

Ehe.
01-04-2013 22:00
~Zawiedziony

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Oszustwo i propaganda! Poleciałem biegiem poczytać te reklamowane chamskie i prostackie dowcipy w tekscie Krzemienia, a tam ich nie nie było. Jestem bardzo zawiedziony.
01-04-2013 22:21
~Zaciekawiony

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Czy 43 edycja ma być o "Lenistwie w rpg" czy to tylko plotki?
02-04-2013 11:02

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.