string(15) ""
» Blog » KB #34 Podsumowanie
05-09-2012 21:07

KB #34 Podsumowanie

W działach: Karnawał Blogowy, Opinie | Odsłony: 7

KB #34 Podsumowanie
Na Lawinie zamieściłem wniosek z 34. edycji Karnawału Blogowego. Niestety potwierdziłem to, czego się spodziewałem.
0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Krzemień
   
Ocena:
+5
Powtórze to co napisałem na zewnętrznym:
Czuję się wywołany do tablicy więc się wypowiem.

Nie zgłaszałem się do Kamulca dlatego, że nie miałem zamiaru prowadzić karnawału we wrześniu. Dopiero koło 3 września dowiedziałem się, że karnawał leży bo nie ma kto prowadzić. Po szybkim brainstormie na blogu Sethariela zdecydowałem się poprowadzić nową edycję, ale nie wymyśliłem tematu - został wybrany z wielu propozycji podczas głosowania. W zasadzie to prowadzę karnawał tylko dlatego, że nikt inny się nie kwapił a nie chce by ta inicjatywa umarła. Prowadziłem już karnawał kiedyś i była to chyba całkiem niezła edycja a samo zbieranie wpisów do kupy i podrzucanie linków właściwej osobie nie jest szczególnie wymagające. Najeżdżanie na mnie, że się nie zgłosiłem jest dość dziecinne, ale bardzo w twoim stylu.

I jeszcze na koniec: podsumowanie powinno pojawić się na koniec karnawału, wtedy może ktoś by się zgłosił i nie trzeba by robić łapanki. W ten sposób nawet nie bardzo wiadomo jakie wpisy pojawiły się w tej edycji bo z tego co widzę nigdzie nie są zebrane.
06-09-2012 10:04
Szczur
    Popis żenady
Ocena:
+5
'Nic nie zrobiłem i nie wywiązałem się z przyjętych zobowiązań, ale to nie moja wina, tylko ICH a tak w ogóle to był eksperyment i się nie liczy'. Kurcze, co za dziecinada. A potem jeszcze żenujące pisanie o tym, że trzeba by stworzyć nową inicjatywę, bo ta jest zła (jaka może być w końcu skoro Kamulec zawiódł, a przecież on jest doskonały ;) ) plus żenujące zrzucanie na innych winy - tym bardziej żałosne, że o ile pamiętam nie starałeś się w ogóle reklamować swojej edycji KB, nie napisałeś na niego nawet tekstu, a co dopiero mówić o zakończeniu edycji w terminie.
06-09-2012 15:40
Kamulec
   
Ocena:
0
Albo nie zrozumiałeś Szczurze, co napisałem, albo nie jesteś w stanie mi uwierzyć, zakładasz że każdy musi zawsze dbać o poklask i bezkrytycznie wierzyć w wartość KB.

@Krzemień
Wpisy są zebrane pod notką karnawałową.
06-09-2012 19:44

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.