string(15) ""
» Blog » Już za chwileczkę, już za momencik...
16-11-2012 22:00

Już za chwileczkę, już za momencik...

Odsłony: 1

Już za niecałą dobę myśleć będziemy nad notką podsumowującą Pierwsze spotkanie RPG-owe, gdyż odbędzie się ono już jutro(!), od 13:00 aż do 18:00, w Gimnazjum nr 47 przy ul. Grenady 16. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy akurat nie zapomną obuwia na zmianę i dobrego humoru!

Dla przypomnienia: mamy już kilka sesji, Mistrzowie nie mogą się doczekać spotkania z nowymi Graczami, Gracze - z Mistrzami, a inni z niecierpliwością oczekują na prelekcję odnośnie tego, jak grać w RPG i jak to-to prowadzić. Jak widzicie, każdy znajdzie coś dla siebie!

(Opisy zgłoszonych sesji znajdują się na stronie eventu podanej poniżej, dla smaczku dodam, że zapowiadają się epicko!)

 

Jeśli zaś jeszcze nie wiesz, co to za spotkanie i z czym się je je, zapraszamy do dyskusji na stronie zdarzenia TUTAJ.

 

 

Do zobaczenia na miejscu!

Komentarze


~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Niestety użytkownicy chardros, jakkubus, KFC, KRed, rankin, Squid oraz przede wszystkim Exar nie przeczytają opisów zgłoszonych sesji ani nie dowiedzą się co to za spotkanie. Za ciężko im kliknąć w przycisk TUTAJ...

(Jeśli nie wiecie o co chodzi to odnoszę się do notki Exara "Notka blogowa o notkach blogowych." Wybaczcie offtop, komentarze były tam zablokowane)
17-11-2012 21:23
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Co ciekawe, użytkownik Exar wykazuje się podwójnymi standardami, bo o powyższej notce nie wspomniał w swych ustykiwaniach "muszę kliknąć dalej". Czyżby to dlatego, że ma Warszawę jako jedną z siedzib zamieszkania na profilu?
Powiedz od razu, Exarze, że nie chodzi o klikanie, tylko o to, że ci coś nie pasuje w cudzych blogach i marudzisz. Dodatkowo - nie pasuje ci wybiórczo, bo zapewne Avangarda ci pasuje, skoro na nią nie najeżdżasz, choć robi dokładnie to samo co użytkownicy, na których narzekasz.
17-11-2012 21:53

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.