string(15) ""
» Blog » JUŻ CZASSS - ZSzeF 2010!
16-09-2010 17:44

JUŻ CZASSS - ZSzeF 2010!

Odsłony: 2

JUŻ CZASSS - ZSzeF 2010!

Konwent już jutro. Prelegenci dopieszczają swoje punkty programu, obsługa kończy szkolenia, organizatorzy latają tu i tam, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, a koordynator...

 

Przynosi złe wieści. Niestety, Jacek Komuda musiał zrezygnować z udziału w naszym konwencie. Jego klacz urodziła mu źrebaka i musi się nią opiekować. "Można by powiedzieć, że to historia jak z moich książek" - rzecze sam Komuda.

 

Co na to organizatorzy?

 

Jesteśmy w pełni przygotowani by dać uczestnikom iście końską dawkę dobrej zabawy!Mimo braku wielkich nazwisk czekają was wielkie atrakcje. Koncert Underground Fest, Pokaz Bellydance, Spacer pod Arkadami, Eventy, Pokaz Bractwa Rycerskiego, Fireshow grupy Utopia, Wielka Bitwa Warhammera 40k oraz wiele, wiele więcej! Przyjdź i weź udział w bitwie o dominację między Wampirami a Wilkołakami. Wybierz rasę, weź udział w konkursach i wydarzeniach, zgarnij punkty dla swojej drużyny i pokonaj przeciwnika. Ostateczne rozstrzygnięcie sporu w niedzielę, w Epickiej Bitwie - w samo południe! Przybądźcie tłumnie... Zapraszamy!

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.zszef.konwent.pl.

 

Organizatorzy Zamojskich Spotkań z Fantastyką 2010

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.