string(15) ""
» Blog » Iron Space a Pyrkon
11-03-2013 12:27

Iron Space a Pyrkon

W działach: Iron Space, Konwenty | Odsłony: 7

Jak zapewne zauważyliście (albo i nie), podczas Pyrkonu nie będzie prezentacji Iron Space. Ale wcale nie dlatego, że mnie tam nie będzie. Wprost przeciwnie - z uwagi na to, jak duża jest to impreza, wraz z Tequilą stwierdziliśmy, że Pyrkon to idealna sposobność do pokazania się szerokiej publiczości. Przekładaliśmy różne obowiązki i załatwialiśmy sobie wolne, żebyśmy obaj mogli być na konwencie. Oczywiście odpowiednio wcześnie zgłosiłem dwugodzinną prezentajcę systemu.
 
Jakież było moje zdziwienie, gdy otrzymałem informację, że program został ODRZUCONY. Nie mam pojęcia dlaczego. Organizatorzy chyba nie chcą wspierać polskich RPG. 
 
A więc prezentacji Iron Space na Pyrkonie nie będzie. Ale ja się nie poddaję. Wbrew wszelkim przeciwnościom na najbliższy konwent pojadę (choć Tequila już pewnie nie) i będę system promował. Poprowadzę dwie, albo i trzy sesje, a wszystkim chętnym pokaże wersję beta podręcznika oraz poopowiadam to, co miało być na prezentacji. 
 
Nigdy nie lubiłem Pyrkonów. Powody są różne, ale to nie miejsce i czs, żeby akurat o tym dyskutować. Jednak tą akcją organizatorzy zapewnili sobie gwóźdź do trumny (jeśli o mnie chodzi oczywiście). Z tego powodu oraz z paru innych (niektórzy wiedzą o co chodzi), nie zamierzam Pyrkonów wspierać jakimkolwiek programem, a jeśli nie będę tam jeździł promować swoje produkty, to prawdopodobnie nie pojawię sie tam w ogóle.

Komentarze


Kamulec
   
Ocena:
+2
Poczciwy z Ciebie troll, etcposzukiwaczu.
12-03-2013 10:19
VD_Officials
   
Ocena:
0
@ Indoctrine
Void Dancers nie jest "indiasem" (nie posiada żadnej cechy takowego). A nasz program został zgłoszony już 5 stycznia (męczenie orgów mailami), pewnie dlatego udało nam się wejść.

Pozdr.
A.Śik
12-03-2013 10:46
etcposzukiwacz
   
Ocena:
+1
Powiadam wam zaprawde cieżki jest los niosącego prawde Jednak ona obajwiona jest najważniejsza i mimo że rzucali w niego trollami, on podnosił się i nadal na Polter wchodził, albowiem wiedział że to słuszne było.
12-03-2013 11:24
Indoctrine
   
Ocena:
+3
@VD indias nie o Was był ;) Starczy przejrzeć program by znaleźć punkt programu o systemie na "A" ;)
W detale zakulisowe nie wnika - się nie dowiemy.
Ja na przykład wysłałem zgłoszenie dość późno i rozumiem że mogło nie być miejsca w czasie kiedy mogę być na Pyrkonie.


12-03-2013 11:50
KFC
    @indo
Ocena:
0
Wiesz jak się jest znanym polskim gamedesignerem na D. to nawet Borejko nie podskoczy ;)

12-03-2013 20:20

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.