string(15) ""
» Blog » In a Savage World wraca
31-05-2015 22:48

In a Savage World wraca

W działach: Savage Worlds | Odsłony: 295

In a Savage World wraca

Niektórzy pewnie pamiętają, że dawno temu prowadziłem na Operze bloga "In a Savage World", gdzie opisywałem poszczególne settingi oparte na mechanice Savage Worlds. Ostatni wpis opublikowałem tam jakieś dwa lata temu, potem różne wydarzenia sprawiły, że straciłem wenę twórczą, przerzuciłem się z erpegów na książki i przestałem grać. A później Opera zamknęła blogi w swoim serwisie. Po moich blogowych wypocinach zostały mi tylko pliki zawierające spłodzone przeze mnie pseudorecenzje. W końcu zebrałem się i zacząłem je ponownie wrzucać w otchłań Internetu, tym razem przy wykorzystaniu sprawdzonej już platformy blogspota.

Stęsknionych za moimi grafomańskimi wyczynami zapraszam więc na nowo otwartego bloga In a Savage World, gdzie na razie powoli dzień po dniu wrzucam starsze teksty. A jak się już z nimi uporam przyjdzie pora na nowe settingi. Opis jednego z nich jest już przygotowany i czeka na publikację (ta pewnie gdzieś na przełomie lipca i sierpnia), ja zaś zabieram się za lekturę kolejnego. W planach jest też mały konkurs z nagrodami, ale wszystko w swoim czasie. Życzę miłej lektury, choć mam świadomość, że część informacji zawartych w starszych notkach trochę się zdezaktualizowała.

Komentarze


Vukodlak
   
Ocena:
+3

Cieszy mnie to równie mocno, jak mocno zmartwiła mnie śmierć bloga. Lubiłem zajrzeć przed zakupem settingu, żeby zasięgnąć żywego doświadczenia.

01-06-2015 03:57
szelest
    A
Ocena:
0

Do grania wróciłeś?:)

01-06-2015 09:55
Krakonman
   
Ocena:
0

@szelest
Ano wróciłem. W małych ilościach na razie, bo ciężko się zebrać czterem czy pięciu pracującym na zmiany chłopom, ale coś tam turlamy od czasu do czasu.

@Vukodlak
Powoli się ze wszystkim ogarniam. Nie chcę wrzucać wszystkiego na raz; staram się każdego dnia, kiedy mam na to czas opublikować jeden archiwalny tekst. Mam też gotową "recenzję" Mercenary Breed i zabieram się za czytanie Darwin's World, więc mam nadzieję, że wszystko pójdzie w dobrą stronę.

01-06-2015 10:55
karp
   
Ocena:
0

Skarbnica Sewidżowej wiedzy powraca, świetna wiadomość :)

01-06-2015 14:20
ZłyBurak
   
Ocena:
0

No nareszcie, już zdążyłem sobie napluć w brodę, że nie porobiłem kopii wpisów nim blog zniknął. Świetnie, że wracasz.

01-06-2015 19:16
leto_ii
   
Ocena:
0

Twoje recenzje bardzo dobrze się czytało - fajnie, że będą znowu online a jeszcze lepiej, że pojawią się nowe :)

01-06-2015 22:49

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.