string(15) ""
» Blog » Ilustrowanie dodatku rozpoczęte
03-01-2013 19:41

Ilustrowanie dodatku rozpoczęte

Odsłony: 1

Tym razem krótki news. Rozpoczęło się ilustrowanie dodatku COMBAT ZONE do gry AFTERBOMB MADNESS. Przy okazji mogę dodać, że planujemy wydanie go w twardej oprawie, ponieważ taka forma wydaje się nam najbardziej atrakcyjna, a cenowo i tak książka pozostanie przystępna, co jest już chyba znakiem rozpoznawczym naszej erpegowej działalności wydawniczej.

Jeśli zaś chodzi o styl logotypu, o który jakiś czas temu pytałem, większość opowiedziała się za tym pordzewiałym napisem, który był pokazany drugi od góry. To dla nas ważna wskazówka, jak postrzegacie „bombę” i czego oczekujecie, jeśli chodzi o jej klimat. Zwłaszcza, że prawie nikt nie głosował na bardziej futurystyczne wersje logotypu. Wzięliśmy to sobie do serca i znajdzie odzwierciedlenie nie tylko na okładce, ale i na ilustracjach.

Za grafiki do COMBAT ZONE odpowiada człowiek znany Wam już z podstawki, Piotr Foksowicz. Zilustruje nie tylko większość społeczności, wyjątkowo osobliwe istoty z bestiariusza, ale i część miejsc szczególnych, jak również materiały fanowskie. Zaletą obrazków Piotra jest w mojej ocenie przede wszystkim bardzo dobre przedstawienie klimatu systemu i realiów świata, oraz ogromny ładunek inspiracji dla prowadzących i graczy.

Na koniec chciałbym jeszcze poinformować o promocji, w której można zamówić dwa wydania podręcznika w atrakcyjnej cenie. Jedno w sam raz do plecaka, drugie na półkę.  

Komentarze


AdamWaskiewicz
   
Ocena:
+4
Ode mnie uprzejma prośba o większy odsetek na ilustracjach postaci widocznych mutantów (cargo, flaccid, toxic) niż w podręczniku podstawowym.
03-01-2013 22:26
WekT
   
Ocena:
0
napisałem na priv- nie potrzebujesz ilustratorów?
03-01-2013 22:52
Kamulec
   
Ocena:
0
Ostatnio w cenie są darmowe ilustracje.
07-01-2013 14:08
Aesandill
   
Ocena:
+1
A ja zachęcam do większego udziału obrazków pań.
Pozdrawiam
Aes
07-01-2013 14:42

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.