IO Interactive

Artykuły

Hitman 2

Hitman 2

Cały świat jest bronią

03-12-2018 17:27 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0
Strzał z karabinu snajperskiego. Otrucie. Zrzucenie z dużej wysokości. Strzał z pistoletu z tłumikiem. Uduszenie garotą. Eksplozja wywołana przez wypełnioną materiałami wybuchowymi kaczuszkę. Jest wiele metod na eliminację kolejnych celów, a Hitman 2 nigdy nie narzuca graczom tego, w jaki sposób maj...

Noty

Mini Ninjas

22-05-2009 19:42 | Komentarze: 0
Grałeś kiedyś w I-Ninja? Podobała Ci się ta gra? Szukałeś podobnej? Jeśli tak, to IO Interactive szykuje coś specjalnie dla Ciebie - oto nadchodzi gra Mini Ninjas.

Bohaterem gry jest mały ninja o imieniu Hiro. W jego świecie szerzy się zło, a to wszystko za sprawą Złe...

Hitman: Krwawa forsa

20-05-2010 17:17 | Komentarze: 0
Hitman: Blood Money jest powrotem do założeń z pierwszej części serii. Główny bohater znowu zabija dla pieniędzy, a nie z pobudek osobistych i znowu zarobione pieniądze będzie można wydać na zakup ekwipunku. Tym razem ta opcja została jednak wzbogacona o możliwość ulepszania broni, jak i reszty wyposażenia.

Hitman: Kontrakty

20-05-2010 17:20 | Komentarze: 0
W grze Hitman: Contracts poznasz przeszłość agenta numer 47 i sam wykonasz szereg najbrutalniejszych zabójstw na zlecenie. Trzecia część niesamowitej serii to jeszcze bardziej napięte sytuacje i niebezpieczne kontrakty do wykonania.

Gra Hitman: Contracts dostarczy graczom je...

Hitman 2: Silent Assassin

20-05-2010 17:23 | Komentarze: 0
W pierwszej części, bohater wykonując zabójstwa na zlecenie trafia na ślad tajemniczego spisku. Okazuje się, że wszystkie wykonane zabójstwa były częścią planu dr Otta Wolfganga Ort-Meyera, naukowca, który pragnął stworzyć idealnego człowieka metodą klonowania. W tym skomplikowanym procesie stworzył głównego bohatera, wraz z innymi klonami. Gdy już były gotowe, wysłał nr 47, by ten zabił jego niewdzięcznych sponsorów. Potem zastawia na Hitmana pułapkę by jego też zgładzić.

Freedom Fighters

02-06-2010 00:38 | Komentarze: 0
W alternatywnej rzeczywistości Związek Radziecki kończy II Wojnę Światową zrzucając na Berlin pierwszą bombę atomową. Od tego momentu historia w niczym nie przypomina tej znanej ze szkoły. Do końca lat 50. Wielka Brytania jako ostatnie europejskie państwo poddaje się i staje się kolej...

Kane & Lynch: Dead Men

04-10-2010 14:01 | Komentarze: 0
Kane & Lynch: Dead Men to mroczna i brutalna opowieść o dwóch skazańcach, którzy uciekają z celi śmierci. Pierwszy z nich jest byłym najemnikiem, drugi – okrutnym psychopatą. Choć ci dwaj zupełnie do siebie nie pasują, muszą współpracować, aby przeżyć.

Twórcy serii Hitman – IO Interactive – ponownie wznoszą się na wyżyny swoich umiejętności, gwarantując doskonałą rozrywkę, przełomowe rozwiązania technologiczne i mrożącą krew w żyłach fabułę. Kane & Lynch: Dead Men to historia tylko dla graczy o mocnych nerwach!

Kane & Lynch 2: Dog Days

04-10-2010 14:06 | Komentarze: 0
Kane & Lynch 2: Dog Days jest surową i brutalną strzelanką stworzoną po to, by wciągnąć graczy w intensywną historię o dwóch najbardziej niepokojących kryminalistach świata gier i przenieść ich do podziemi Szanghaju.

Kane & Lynch 2: Dog Days prezentuje nowe wizualne doświadczenia inspirowane reżyserami filmów dokumentalnych. Każdy aspekt gry został stworzony tak by dostarczyć świeże spojrzenie na słowa „intensywność” i „realizm” w grach video.

Hitman: Rozgrzeszenie

11-10-2011 10:53 | Komentarze: 0
Hitman: Absolution jest już czwartą częścią przygód płatnego zabójcy, Agenta 47. Za jego stworzenie odpowiada duńskie studio IO Interactive, które od samego początku trzyma pieczę nad serią.

Bohater zostaje zdradzony przez swoich pracodawców, których jedynym pragnieniem jes...

Hitman 2

15-11-2018 01:11 | Komentarze: 0
Hitman 2 to kontynuacja uznanej na całym świecie gry wideo, Hitman. Wyposażony w zupełnie nowe, szczegółowe i otwarte lokacje, pełne żywych, oddychających środowisk do eksploracji, Hitman 2 oferuje graczom wolność w planowaniu ostatecznego zabójstwa, do których może wykorzystać ...

Wieści

Hitman 5 tworzone przez Rocksteady? Plotki zdementowane!

Hitman 5 tworzone przez Rocksteady? Plotki zdementowane!

16-08-2009 22:36 | Cubuk | Komentarze: 0
Jakiś czas temu po sieci rozniosły się wieści, jakoby piąta część Hitmana miała zostać stworzona przez innego wykonawcę. Grę rzekomo miało tworzyć studio Rocksteady, odpowiedzialne między innymi za Batman: Arkham Asylum. Firma ta, ponoć wykonała również sesję motion-capture, której efekty miały być wykorzystane w nowym Hitmanie.

Okazało się jednak, że pogłoski te są fałszywe. Zdementował je Ian Livingstone, dyrektor firmy Eidos, który ze sporym zaskoczeniem stwierdził, że pierwszy raz słyszy, iż nową odsłonę przygód Numeru 47 miało by tworzyć inne studio. Zaniepokojonych fanów uspokoił słowami, że Hitman 5 będzie produkowany przez tych samych ludzi, co zwykle, czyli IO Interactive.
Ostatnia przygoda Hitmana w Japonii

Ostatnia przygoda Hitmana w Japonii

12-10-2016 16:32 | Magda 'Magi' Wiśniewska | Komentarze: 0

Najnowsza odsłona Hitmana jest wydawana nietypowo – w odcinkach. Jej ostatni etap prowadzi na Hokkaido w Japonii. Tam Agent 47 będzie musiał zlikwidować swoje cele na terenie prywatnego szpitala i ośrodka GAMA, w którym znajdują się takie atrakcje jak ogrody zen, restauracje z sushi czy gorące źródła. Premiera szóstego (i ostatniego) epizodu – 31 października.

» więcej
Ostatni odcinek Hitmana

Ostatni odcinek Hitmana

01-11-2016 20:34 | Joanna 'Shadov' Walczak | Komentarze: 0

Ostatni z sześciu odcinków Hitmana właśnie zadebiutował. Z tej okazji możemy zobaczyć premierowy zwiastun gry. Finał rozegra się na japońskiej wyspie Hokkaido, gdzie areną zmagań głównego bohatera tym razem będzie prywatny szpital oraz ośrodek GAMA. Gra swoją premierę miała 31 października.

» więcej
Zapowiedziano Hitmana w edycji Game of the Year

Zapowiedziano Hitmana w edycji Game of the Year

28-10-2017 20:07 | Magda 'Magi' Wiśniewska | Komentarze: 0

Studio Io Interactive ogłosiło wydanie zbiorczej edycji ich najnowszej gry o słynnym zabójcy. Poza kompletnym pierwszym sezonem w edycji GOTY znajdzie się nowa zawartość.

» więcej