string(15) ""
» Blog » IB.PL - kolejna recenzja!
17-04-2012 23:45

IB.PL - kolejna recenzja!

W działach: In Between PL, RPG | Odsłony: 51

Ogień :)!

Z leniwego (wiosennego) sprzątania w mym Ogrodzie (stąd też i moje opóźnienia ze wszystkim - będzie wolne, to będzie i czas by nadrobić wszystkie w/w zaległości, heh), wyrwał mnie imć Darcane z bloga k20 Jegomość ten, cóż, przyczynił się do promowania "sprawy RPG w Polsce" popełniając recenzję... a to ci niespodzianka, In Between (PL) :)! Zainteresowani?

To czytajcie dalej :).

Autorem recenzji jest, wspomniany już, Mateusz "Darcane" Nowak - z, również już wspomnianego ;), bloga k20, na którego to polecam generalnie często wpadać. Poza "graj seksualnością reniferów" trafiają się tam, czasami ;P, bardziej merytoryczne podcasty ;).

Fajnie, że udało mu się przygotować recenzję - choć sama ocena gry, z deczka, zaskakująca (no, przynajmniej przed tym gdy przeczyta się informację o tym jak Darcane ocenia gry / inne produkty). Lecz dzięki temu, możecie sami sprawdzić, jak jeszcze można patrzeć na IB.PL a.k.a. jak widzą grę inni recenzenci ;).  

Oczywiście, nie mogło zabraknąć pewnej "manipulacji" cytatami (ew. propagandy ;]):

- "Powiedziałbym, że InBetween PL to pozycja w stu procentach profesjonalna"
- "W InBetween gra się bardzo przyjemnie"
- "InBetween jest grą z niebanalnym pomysłem i prostą, ale bardzo skuteczną mechaniką"

I "och" i "ach", prawda ;)? Jak jest w rzeczywistości? - przekonajcie się sami. Klikajcie więc w poniższy link i bawcie się dobrze, starają się odpowiedzieć na podchwytliwe pytanie: "Nie żyjesz, co robisz?" (i porzucać sobie samochodami - hej, nie wnikam, jak Wy tam sobie gracie w IB, naprawdę ;P).

Blog k20 - zaprasza. TUTAJ znajdziecie drugą recenzję IB.PL w Polsce :).

Pozdrawiam,
Michał "Skryba" Ziętek.

PS. Zapomniałbym, obowiązkowy podkład muzyczny ;).

Komentarze


Indoctrine
   
Ocena:
0
Cieszy mnie, że ten system znajduje odbiorców :)
Jako sceptykowi indyjskiemu - spodobał się bardzo :)
18-04-2012 13:51
Skryba_Ogrodnik
    Cóż...
Ocena:
0
Ciekawe, czy będzie "do trzech razy sztuka" ;). Cieszę się, że system przypadł Ci do gustu, nie trzeba być fanem indyków by docenić jakąś grę, jak widać :).

Pozdrawiam,
Skryba.
18-04-2012 14:04
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Napiszcie tym od Shawowruna, że wydawnictwo FASA zostało już powiadomiona o dokonaniu przestępstwa. Ja u nich nie mogę bo zablokowali komentarze.
18-04-2012 14:27
Skryba_Ogrodnik
    IMHO
Ocena:
0
Może więc spróbujesz u WizKids (ew. u FanPro LLC bądź u Catalyst Game Labs)? Gdyż coś Ci się chyba jakieś ACTA pomieszały, droga Tyldo ;]...

Peace,
Skryba.
19-04-2012 00:17

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.