string(15) ""
» Blog » Humano Mechanicus - muzycznie i stempunkowo
15-04-2011 16:56

Humano Mechanicus - muzycznie i stempunkowo

W działach: Muzyka, Steampunk, RPG, podkład | Odsłony: 3

Tak jakiś czas temu kombinowałem z ciekawym programem: Magix Music Maker, gdzie (ponieważ ja plus instrument równa się katastrofa, kakofonia i rzucanie we mnie rybami jak w tego kolesia w filmach o Asterixie) postanowiłem sobie sklecić kawałek w Stempunkowym stylu. A przynajmniej w takim nastroju żem to robił i kojarzyło mi się z jakimiś równo pracującymi maszynami.

Polecam ponadto wszystkim ten programik do robienia własnych muzycznych podkładów pod sesje. Program zawiera syntezatory dźwięku, bardzo realistycznie(a przynajmniej na ucho laika) odtwarzających dźwięki instrumentów. Piszemy sobie zatem bloczek z żądanymi dźwiękami ustawiając nuty i ich długość, a potem każemy programowi to odczytać jako brzdąkanie gitary. Bardzo przyjemne i fajne.

Komentarze


Hajdamaka v.666
   
Ocena:
0
Bardzo to fajne
16-04-2011 09:26
27532

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Nie mam pojęcia, co w tym jest steampunkowego, ale walić to: ważne, że utwór wyszedł Ci dobrze, włączyłem sobie go w tle i po minucie przestałem myśleć, że to amatorszczyzna. Dobra robota, dziel się, proszę, kolejnymi próbami.
16-04-2011 13:30
YuriPRIME
   
Ocena:
0
Dzięki za ocenę. A co do steampunku, cóż, moje subiektywne odczucie, najpierw to skleciłem, a potem mi się skojarzyło z wycieczką przez pracującą fabrykę i jej różne działy
17-04-2011 13:19

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.