Outpost 2

Heinz Meister

Artykuły

Wieża duchów

Wieża duchów

Przesympatyczne memory dla najmłodszych

17-12-2014 10:00 | Balint 'balint' Lengyel | Komentarze: 0
Gry z gatunku "memory" są bodaj jednym z najpopularniejszych rodzajów gier planszowych dedykowanych dzieciom. Wieża duchów jest kolejną z wielu tego typu gier. Ich funkcja dydaktyczna jest jasno sprecyzowana: ćwiczenie pamięci. Równie ważny jest także aspekt popularyzat...
Tata Miś

Tata Miś

Miśki skaczą jak szalone

27-04-2016 08:00 | Krzysztof 'Hunter' Martyniuk | Komentarze: 0
Małe niedźwiadki polarne uchodzą za piękne i sympatyczne w oczach dzieci, a niekiedy nawet dorosłych. Owszem, może są ładne, piękne i w ogóle, ale co jeśli w pewnym momencie okaże się, że te misie są jednak nudne…sprawdźmy zatem jakie są naprawdę. Czemu misie się pobrudziły W pudełku znajdz...

Noty

Wieża duchów

18-11-2014 11:50 | Komentarze: 0
W starym zamku straszy - ktokolwiek się w nim znajdzie, zobaczy złowieszczo chwiejącą się lampę i usłyszy dziwne odgłosy. Jednak jeszcze nikt nie spotkał w zamku duchów. Będziecie pierwsi!

Zadaniem graczy jest odnalezienie małych duszków i położenie ich do łóżek, zanim zegar wybije godzinę dwunastą. Nie ma chwili do stracenia, bo o północy zaczynają straszyć dorosłe duchy... Dobra pamięć i współpraca z pewnością pomogą w wykonaniu zadania!

Tata miś

28-02-2016 20:11 | Komentarze: 0
W trakcie malowania swojego igloo małe niedźwiadki pobrudziły się farbami.
TATA MIŚ nie jest tym zachwycony. Natychmiast zarządził kąpiel. Który niedźwiadek najszybciej pokona trasę po krach i pierwszy wyszoruje futro?

Gracze poruszają misie za pomocą specjalnych kostek. Sami decydują jak prędko biegnie ich miś, ale jak za bardzo zaryzykują, tracą kolejkę!

Wesoła gra dla całej rodziny:


Nominacja do prestiżowej nagrody „Kinderspiel des Jahres!”
Unikalne kostki do gry!
Modułowa plansza, która zmienia się w trakcie gry!