Pamięć zwana imperium

Hayes

Noty

Śniąc na jawie

19-08-2012 14:44 | Komentarze: 0
Za tę miłość dziewczyna poznana w Strąconych zapłaciła sobą samą. Lecz to nie była najwyższa ofiara…
Kiedy Theia spotkała zachwycającego chłopka ze swoich snów, nie wiedziała, jak miłość zmieni jej życie. Dla niego poświęciła wszystko. I zaczęła wędrówkę przez dwa ...

Wieści

SEGA i samokrytyka

SEGA i samokrytyka

19-03-2010 18:19 | Mariusz 'autofocus' Baczyński | Komentarze: 0
Mile Hayes, przedstawiciel SEGA, stwierdził, że ostatnie sukcesy powyższej korporacji są tylko marketingowe, dodaje również, że nie wystarczy czerpać ze zasłużonych marek (np Crazy TAXI), lecz należałoby wypromować coś nowego. W dalszej części swojej wypowiedzi stwierdza, że najnowsze produkcje SEGA były oceniane co najwyżej dobrze i nie jest to do końca zadowalające. Na koniec stwierdza: "Nie możemy opierać się tylko na działaniach PR-owskich, Musimy zrobić coś, co zostanie ocenione na co najmniej 85 proc".
Sega ujawnia swoje plany

Sega ujawnia swoje plany

20-03-2010 22:26 | Mariusz 'autofocus' Baczyński | Komentarze: 0
Sega zaczęła ujawniać swoje plany, mające na celu przywrócenie lat świetności firmy. Na dany moment wiemy, że najprawdopodobniej trzy znane już marki, czyli Aliens vs Predator, Alpha Protocol i Bayonetta będą kontynuowane (z czego pierwsza i ostatnia mają na to największe szanse).

"Dodamy do tego Football Managera i Virtua Tennis" - puentuje Hayes. Teraz pozostaje nam czekać na drugą część planu Hayesa, czyli produkcję nowych, świeżutkich marek od SEGA.