» Blog » Hammertag 2015: zakończenie
17-10-2015 11:49

Hammertag 2015: zakończenie

Odsłony: 174

Hammertag 2015: zakończenie

Z przyjemnością mogę ogłosić zakończenie eventu Hammertag, czyli Warhammerowego święta-konkursu, organizowanego przeze mnie oraz Pafhammera.

Hammertag niestety nie przebiegł tak, jak to sobie planowałem, ale początki zawsze są trudne... kolejna, druga edycja (która raczej na pewno odbędzie się w kolejną jesień) będzie... po prostu lepsza i odrobinę przebudowana, tyle na razie mogę wam obiecywać.

Zwycięzcą został Franz ze swoim krasnoludzkim tekstem Ghraz Andgrimm (jak widać, mamy wielu brodatych fanów rpg). Na drugim miejscu (117 głosów!) jest scenariusz "Na północ!" autorstwa Kratistosa - tutaj muszę pogratulować ogromu pracy, jaki został włożony w projekt.

No to widzimy się na kolejnym Hammertagu. Ale w tym roku jeszcze nie dam fandomowi spokoju, po zdobytym doświadczeniu w przygotowaniu mam kolejny event - stay tuned.

Poniżej znajduje się lista prac do przeczytania.

2
Notka polecana przez: E_elear , Kratistos
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Kratistos
   
Ocena:
+1

Gratulacje dla Franza! Dzięki za organizację - dla mnie to zawsze motywacja żeby pracować nad tekstami.

W przyszłych edycjach unikał bym głosowania- jest to raczej pokaz zdolności mobilizacji znajomych niż ocena prac (czy łącznie w polsce w WFRPG gra 300 osób?). Z praktycznego wykorzystania - na najbliższej sesji chyba zrobie jakiś mały turniej łuczniczy.

20-10-2015 12:42
Gitz
   
Ocena:
0

Mam takie same odczucia, powinno się unikać otwartego głosowania. 
Gratuluję za zajęcie drugiego miejsca! Liczę, że mimo wszystko opublikujesz kolejne prace ze swoimi ilustracjami :D. 
Franz

20-10-2015 13:23

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.