Halo 2

Noty

Halo 2

22-08-2007 14:40 | Komentarze: 0
Halo 2 to ciąg dalszy niezwykle udanego i doskonale ocenionego przez prasę branżową Halo: Combat Evolved. W Halo 2 kontynuowana jest opowieść rozpoczęta w pierwszej części gry - Master Chief - genetycznie usprawniony super-żołnierz - jest jedyną przeszkodą, jaka stoi na dr...

Wieści

Trailer Halo Movie powoduje opad szczęki!

Trailer Halo Movie powoduje opad szczęki!

01-04-2010 20:05 | Cubuk | Komentarze: 4
Od jakiegoś czasu trwają prace nad ekranizacją Halo, za które odpowiada Steven Spielberg, jednak przez wiele miesięcy nie pojawiały się żadne informacje na temat filmu.

Aż do dzisiaj, gdy opublikowano epicki, niesamowity trailer filmu, który daje nam do zrozumienia, że to będzie jeden z największych filmów science-fiction w historii. Nie ma co owijać w bawełnę, obejrzyjcie trailer, bo niewątpliwie wgniata w fotel.
Twórcy Halo nawiązują współpracę z Activision

Twórcy Halo nawiązują współpracę z Activision

29-04-2010 18:40 | Cubuk | Komentarze: 0
Jak już informowaliśmy, Activision szczupleje po utracie kolejnych pracowników. Na ratunek przyszło studio Bungie (odpowiedzialne za kultowe Halo), które zawiązało współpracę z Activision.
Umowa będzie trwała dziesięć lat, Activision będzie miało wyłączne prawo do dystrybucji nowych gier firmy Bungie, ale to wciąż pozostanie niezależnym studiem, jak to było dotychczas.

Jako, że Infinity Ward się wykrusza, seria Call of Duty stanęła pod znakiem zapytania. Jednakże umowa być może będzie w stanie zapobiec takiemu rozwojowi wypadków, gdyby nad Modern Warfare 3 pracowali twórcy Halo. W końcu się na tym znają.