string(15) ""
» Blog » HORYZONT notka nr.2
12-10-2014 18:27

HORYZONT notka nr.2

W działach: rpg, gry fabularne | Odsłony: 235

HORYZONT notka nr.2

Witajcie! 

 

Bez zbędnego gadania przejdę od razu do rzeczy. Prace nad systemem cały czas idą do przodu, a to kolejny dowód!

 

ps. Nie powiększajcie obrazka bo to i tak wam nic nie da ;) wróg nie śpi.

ps. Jeżeli chcecie wiedzieć coś więcej na temat systemu zapraszam na stronę https://www.facebook.com/HoryzontRPG

2
Notka polecana przez: jakkubus, KFC
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Z Enterprise
   
Ocena:
0

Jak chcesz, by twój dorobek był bezpieczny, to pisz go w TAGu i udostępniaj na konwentach na dyskietkach. 

12-10-2014 22:33
Vitalius
    Dzięki!
Ocena:
0

Za jak zawsze budujący i konstruktywny komentarz! 

13-10-2014 08:48
WekT
   
Ocena:
0

Powiem kolejny raz. Z zawartości która prezentujesz czy tu, czy na FB  potencjalny zainteresowany nie jest w stanie się nic dowiedzieć. Zrób stronkę chocby na WIXie gdzie bedzie jakieś wprowadzenia krótki opis cokolwiek.
Inaczej nikogo to raczej nie zaintersesuje, bo informacja nie jest przedstawiona w przystępny dla użytkownika sposób.

13-10-2014 09:31
Vitalius
    Dzięki!
Ocena:
0

Wszystko w swoim czasie. To co teraz przedstawiłem ma za zadanie jedynie pokazać, że projekt cały czas się rozwija i nie umarł. Czas oficjalnej prezentacji nadejdzie. A co do "Z zawartości która prezentujesz czy tu, czy na FB  potencjalny zainteresowany nie jest w stanie się nic dowiedzieć" z tym bym się nie zgodził, gdyż mam już sygnały od takowych ludzi. Ale cóż, twoja uwaga jest bardziej pomocna niż "uwaga powyżej". 

Dobrego dnia.

13-10-2014 10:19
WekT
   
Ocena:
0

@Vitalius

Nie dziwię się że jest zainteresowanie, bo temat wydaje się ciekawy i na pewno jest nisza modern/postapo.

Tym bardziej jakaś konkretna wizytówka w sieci by się przydała. choć jedna strona ze storną tekstu i odsyłaczami.

Przez natłok postów na fb chce się się przebijać głownie zapaleńcom- żyjemy w czasach gdzie informcja powinna być jak najprostsza w obsłudze.

A powyższa notka imo Pijarowo nie wpływa dobrze- wręcz działa negatywnie- wrzuciles coś i ogarnia mnie nerw bo nie mogę zobaczyć co to? i jako potencjalny odbiorca nie czuję się potraktowany fair.

To tak jakbym powiedział klientowi że pracuję nad jego projektem ale nie miał nic do pokazania tylko nie wiem jakieś selfie z projektem.

Jeżeli traktujesz ten blog jako prywatną notkę to OK, ale jeżeli jako miejsce promocji systemu to nie jest to odpowiednia droga- zawartosć tej notki (a w zasadzie jej brak) raczej nie powoduje że bede chciał zajrzeć do kolejnej.

Pozdrówki

13-10-2014 11:25
Tyldodymomen
   
Ocena:
0

kiedy zbiórka na polakpotrafi?

13-10-2014 11:54
Vitalius
    Dziękuje!
Ocena:
+1

I to mi się podoba! 

@WekT!

Twój komentarz jest bardzo pozytywny i wnosi pewien pomysł/kierunek, w którym powinienem pójść aby osiągnąć konkretny cel. Fakt. Dlatego postaram się wyjaśnić dlaczego tak, a nie inaczej.

Po pierwsze. Nie mam w zwyczaju przedstawiać kawałków niegotowego produktu, tym bardziej uniwersum świata, które ciągle się zmienia. Dlaczego? Bo to co pokaże za kilka dni może stać się już nieaktualne. 

Po drugie. Nie mam zamiaru przedstawiać gotowych kawałków produktu kiedy wiem, że kilka osób zamierza stworzyć podobny system/podręcznik w podobnej lub blisko spokrewnionej konwencji świata.

Po trzecie. Tak jak już pisałem wcześniej, system tworzę specjalnie dla graczy, którzy cieszą się dużym i ciekawym opisem świata, smaczkami historycznymi i ciekawostkami, duperelami bez których byłaby to tylko pusta stalowa konstrukcja świata, która jedynie co może zaoferować to wylewkę i proste ściany.

Po czwarte. Promocja systemu, taka konkretna, jeszcze nawet się nie rozpoczęła. To wszystko traktuje jedynie jako informacje o tym, że "powstaje coś nowego, robionego z idei i głównie przez jednego człowieka".

 

@Tyldodymomen! 

Horyzont, przynajmniej na początku, ma pokazać ludziom, że można stworzyć niezły uniwersum i opowiedzieć zaje*** fajną historię mając tylko komputer, wyobraźnie i pewne talenty oraz grupę ludzi, którzy bezinteresownie pomogą stworzyć coś "oldschoolowego".

Dlatego póki co, nie widzę potrzeby korzystania z polakpotrafi. Wiele razy historia pokazała, że nie trzeba mieć kasy aby zrobić coś fajnego. I ja mam właśni taki zamiar. 

Po za tym. Gdy jakaś praca zaczyna przynosić jakikolwiek dochód czy za nią zaczynają stać jakiekolwiek pieniądze, czasem idea zostaje sprzedana... .

Oczywiście nie mówię, że nigdy nie wydam Ho. w wersji papierowej czy na polakpotrafi. To może nastąpić ale dopiero wtedy gdy będę wiedział i będę pewny, że ja i moja ekipa zrobiliśmy kawał dobrej roboty. Wtedy to będzie miało sens.                            

13-10-2014 14:17
KFC
   
Ocena:
+1

Polecam bo Horyzont!

13-10-2014 22:31

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.