Gregor Hutton

Artykuły

3:16

3:16

Masakra wśród gwiazd

06-04-2008 06:42 | Tomasz 'kaduceusz' Pudło | Komentarze: 17
Poniżej przedstawiamy tekst, który powstał w wyniku dość niezwykłego konkursu na grę fabularną. Organizowane przez Rona Edwardsa (guru sceny indie) Ronnies rozgrywają się w przeciągu 24 godzin. Pytacie - jak w dobę napisać ciekawego erpega? Przykładowa odpowiedź poniżej. 3:16 urzekł mnie bezpretens...

Wieści

3:16 - pełna wersja

3:16 - pełna wersja

30-06-2008 12:29 | Tomasz 'kaduceusz' Pudło | Komentarze: 11
Brytyjskie wydawnictwo Box Ninja (wydawca takich gier jak Best Friends, czy Solipsist) ogłosiło, że na tegorocznej edycji konwentu GenCon Indy (przełom lipca i sierpnia) zaprezentowana zostanie pełna wersja 3:16 Carnage Among the Stars.

Przypominamy, że dział RPG serwisu Poltergeist publikował tłumaczenie pierwotnej wersji gry, nagrodzonej w konkursie na erpega w 24 godziny. Przykładowe ilustracje z gry i jej opis znajdziecie na stronie wydawnictwa.
Solipsist RPG trafiło do dystrybucji

Solipsist RPG trafiło do dystrybucji

22-03-2008 23:39 | Radek 'Drozdal' Drozdalski | Komentarze: 4
Wczoraj miała miejsce oficjalna premiera gry Solipsist autorstwa Davida Donachie.

Grając w Solipsist wcielimy się w tytułowych Solipsystów posiadających i zawiadujących nieopisaną mocą tworzenia i zmieniania rzeczywistości, która ograniczona jest jedynie przez wady i lęki naszych postaci.

Wydawcą podręcznika jest Gregor Hutton z Boxninja Productions (autor między innymi Best Friends).

Zainteresowani mogą zapoznać się z dwunastostronicowym plikiem PDF zawierającym przykładowe strony z podręcznika (po kliknięciu na ten link; plik PDF 2.1 MB).
Więcej darmowych indie w tym roku

Więcej darmowych indie w tym roku

17-09-2009 21:09 | Marek 'Mar_cus' Szumny | Komentarze: 21
Wirtualne wydawnictwo mark6 opublikowało listę krótkich gier indie, które do końca roku powinny zostać przetłumaczone i wypuszczone w formie darmowych plików pdf. Lista gier w rozszerzeniu wieści. » więcej