Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City

Artykuły

GTA IV: Episodes From Liberty City

GTA IV: Episodes From Liberty City

04-06-2010 22:40 | Tomasz 'Landovsky' Mendyka | Komentarze: 1
GTA IV usiadło na szczycie gier poruszających tematykę gangsterską. Od premiery tego tytułu nic nie było w stanie zrzucić dzieła studia Rockstar z tronu – ani Saint's Row 2, ani sequel Just Cause, a już tym bardziej Ojciec Chrzestny II. Z braku konkurencji poznawałem historię Niko Bellic'a trz...

Wieści

Opóźnienie Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City

Opóźnienie Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City

19-03-2010 07:40 | Krystian 'Duke Kris' Janiszewski | Komentarze: 0
Niestety, jak to bywa w tym roku, opóźnienia są w modzie. Podobnie będzie z Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City na Playstation 3. Rockstar podało, że premiera przesunie się na 13.. kwietnia w Ameryce i 16. kwietnia w Europie. Pozostaje się cieszyć, że to tylko nieco ponad miesiąc.
GTA uczy dzieci o przemocy

GTA uczy dzieci o przemocy

14-04-2010 21:39 | Michał 'Charger' Mularski | Komentarze: 5
Nie, nie. To nie będzie kolejna wiadomość, mówiąca o tym, jak bardzo gry komputerowe demoralizują młodzież. I mimo, że psychologowie i inni "specjaliści" na pewno ciągle biją na alarm, to tym razem Grand Theft Auto pomaga w edukacji. Otóż w Wielkiej Brytanii ruszyła akcja, mająca uświadomić dzieci i zapobiec rosnącej fali przemocy w szkołach. Jednym z jej elementów jest pokazywanie latoroślom scen z jednego z bardziej kontrowersyjnych i brutalnych tytułów w historii.

Więcej w rozszerzeniu. » więcej
GTA IV: Episodes From Liberty City - recenzja

GTA IV: Episodes From Liberty City - recenzja

04-06-2010 22:58 | Maciej 'WH' Kaleta
"GTA IV usiadło na szczycie gier poruszających tematykę gangsterską. Od premiery tego tytułu nic nie było w stanie zrzucić dzieła studia Rockstar z tronu – ani Saint's Row 2, ani sequel Just Cause, a już tym bardziej Ojciec Chrzestny II. Z braku konkurencji poznawałem historię Niko Bellic'a trzykrotnie. Nie muszę więc chyba mówić, jak bardzo ucieszyła mnie informacja na temat Episodes from Liberty City, czyli PCtowej wersji dwóch Xboxowych DLC – The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony."

Zapraszamy do recenzji dodatku do GTA IV, zatytułowanego Episodes From Liberty City. Autorem tekstu jest Tomasz 'TommyGun' Mendyka. » więcej
Nadchodzi GTA Complete Edition

Nadchodzi GTA Complete Edition

06-10-2010 08:54 | Szymon 'neishin' Szweda | Komentarze: 0
Na Amazonie wypatrzono coś o tytule Grand Theft Auto: Complete Edition. Na płytce, poza główną grą, mają być dodatki The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony. Całość za cenę 40 dolarów bez jednego centa.