» Magic: the Gathering » Zwycięskie talie » Grand Prix Salt Lake City 28.08.2005 (KBC)

Grand Prix Salt Lake City 28.08.2005 (KBC)


wersja do druku
Autor:
Metagame pierwszego dnia:
Gifts Ungiven 59
White Weenie 36
Mono-Blue 23
Random 16
Godo Control 15
Black Hand 14
Mono-Red 13
Deck X 12
Enduring Ideal 11
Ogre Black 9
B/G Control 7
U/G Control 6
Mono-Green 6
Snakes 5
Reanimator 3
B/U Control 2
Sachi Combo 1


I. Zwycięzca - Antonio DeRosa

25 lands:
20 Island
1 Mikokoro, Center of the Sea
1 Minamo, School at Water's Edge
1 Miren, the Moaning Well
1 Oboro, Palace in the Clouds
1 Shizo, Death's Storehouse

13 creatures:
3 Meloku the Clouded Mirror
4 Jushi Apprentice
3 Azami, Lady of Scrolls
3 Keiga, the Tide Star

22 other spells:
3 Disrupting Shoal
3 Hisoka's Defiance
4 Pithing Needle
3 Consuming Vortex
2 Minamo's Meddling
3 Threads of Disloyalty
4 Hinder

15 sideboard cards:
1 Keiga, the Tide Star
1 Overwhelming Intellect
4 River Kaijin
2 Journeyer's Kite
1 Threads of Disloyalty
2 Squelch
1 Hisoka's Defiance
2 Umezawa's Jitte
1 Meloku the Clouded Mirror



II. Finalista - Karl Briem

23 land:
21 Swamp
1 Shizo, Death's Storehouse
1 Tomb of Urami

19 creatures:
3 Wicked Akuba
4 Nezumi Cutthroat
4 Nezumi Graverobber
4 Hand of Cruelty
2 Razorjaw Oni
2 Ink-Eyes, Servant of Oni

18 other spells:
4 Psychic Spear
4 Distress
3 Hero's Demise
3 Pithing Needle
4 Umezawa's Jitte

15 sideboard cards:
3 Manriki-Gusari
2 Rend Flesh
2 Eradicate
3 Sickening Shoal
1 Razorjaw Oni
3 Sink into Takenuma
1 Wicked Akuba



III-IV. Półfinalista - Kenji Tsumura

23 land:
9 Forest
1 Okina, Temple to the Grandfathers
7 Swamp
1 Shizo, Death's Storehouse
1 Island
4 Tendo Ice Bridge

15 creatures:
1 Hana Kami
1 Ghost-Lit Stalker
4 Sakura-Tribe Elder
1 Meloku the Clouded Mirror
4 Kagemaro, First to Suffer
1 Ink-Eyes, Servant of Oni
2 Kokusho, the Evening Star
1 Myojin of Night's Reach

22 other spells:
4 Gifts Ungiven
4 Sensei's Divining Top
1 Soulless Revival
1 Goryo's Vengeance
1 Wear Away
1 Death Denied
4 Sickening Shoal
1 Rending Vines
4 Kodama's Reach
1 Cranial Extraction

15 sideboard cards:
1 Meloku the Clouded Mirror
2 Godo, Bandit Warlord
1 Ink-Eyes, Servant of Oni
1 Ryusei, the Falling Star
3 Pithing Needle
1 Umezawa's Jitte
1 Goryo's Vengeance
1 Rending Vines
2 Hideous Laughter
1 Tatsumasa, the Dragon's Fang
1 Mountain



III-IV. Półfinalista - Mark Ioli

23 land:
4 Tendo Ice Bridge
1 Island
1 Shizo, Death's Storehouse
1 Okina, Temple to the Grandfathers
8 Forest
7 Swamp
1 Miren, the Moaning Well

16 creatures:
4 Sakura-Tribe Elder
3 Kagemaro, First to Suffer
4 Kokusho, the Evening Star
1 Hana Kami
1 Meloku the Clouded Mirror
1 Myojin of Night's Reach
1 Keiga, the Tide Star
1 Ink-Eyes, Servant of Oni

21 other spells:
4 Sensei's Divining Top
4 Kodama's Reach
4 Gifts Ungiven
4 Sickening Shoal
1 Soulless Revival
1 Death Denied
1 Goryo's Vengeance
1 Footsteps of the Goryo
1 Cranial Extraction

15 sideboard cards:
1 Isao, Enlightened Bushi
1 Ghost-Lit Stalker
1 Myojin of Night's Reach
1 Meloku the Clouded Mirror
2 Pithing Needle
2 Eradicate
2 Hideous Laughter
2 Hero's Demise
1 Horobi's Whisper
1 Exile into Darkness
1 Wear Away


V-VIII. Ćwierćfinalista - Rogier Maaten


23 land:
9 Forest
8 Swamp
3 Tendo Ice Bridge
1 Island
1 Okina, Temple to the Grandfathers
1 Shizo, Death's Storehouse

15 creatures:
1 Meloku the Clouded Mirror
4 Sakura-Tribe Elder
4 Kagemaro, First to Suffer
2 Kokusho, the Evening Star
1 Myojin of Night's Reach
1 Hana Kami
1 Ink-Eyes, Servant of Oni
1 Ghost-Lit Stalker

22 other spells:
4 Sensei's Divining Top
4 Kodama's Reach
4 Gifts Ungiven
4 Sickening Shoal
1 Goryo's Vengeance
1 Exile into Darkness
1 Wear Away
1 Hideous Laughter
1 Death Denied
1 Soulless Revival

14 (?) sideboard cards:
1 Cranial Extraction
1 Ink-Eyes, Servant of Oni
2 Hideous Laughter
1 Rending Vines
1 Hisoka's Defiance
1 Hero's Demise
1 Time of Need
2 Pithing Needle
2 Goryo's Vengeance
2 Kokusho, the Evening Star



V-VIII. Ćwierćfinalista - Gabe Walls

24 land:
4 Tendo Ice Bridge
1 Shizo, Death's Storehouse
1 Okina, Temple to the Grandfathers
9 Forest
8 Swamp
1 Island

15 creatures:
4 Sakura-Tribe Elder
4 Kagemaro, First to Suffer
2 Kokusho, the Evening Star
2 Ink-Eyes, Servant of Oni
1 Meloku the Clouded Mirror
1 Myojin of Night's Reach
1 Hana Kami

21 other spells:
4 Kodama's Reach
4 Gifts Ungiven
4 Sensei's Divining Top
4 Sickening Shoal
1 Soulless Revival
1 Death Denied
1 Wear Away
1 Hideous Laughter
1 Goryo's Vengeance

15 sideboard cards:
1 Meloku the Clouded Mirror
1 Kokusho, the Evening Star
2 Ghost-Lit Stalker
1 Hideous Laughter
1 Horobi's Whisper
2 Hero's Demise
3 Rending Vines
2 Pithing Needle
2 Isao, Enlightened Bushi



V-VIII. Ćwierćfinalista - Gadiel Szleifer

24 land:
1 Island
1 Shizo, Death's Storehouse
1 Okina, Temple to the Grandfathers
8 Forest
4 Tendo Ice Bridge
9 Swamp

15 creatures:
1 Hana Kami
1 Myojin of Night's Reach
1 Ghost-Lit Stalker
1 Ink-Eyes, Servant of Oni
1 Meloku the Clouded Mirror
4 Kagemaro, First to Suffer
4 Sakura-Tribe Elder
2 Kokusho, the Evening Star

21 other spells:
4 Gifts Ungiven
1 Death Denied
1 Soulless Revival
1 Wear Away
1 Hideous Laughter
1 Goryo's Vengeance
4 Sickening Shoal
4 Kodama's Reach
4 Sensei's Divining Top

16 sideboard cards:
2 Rending Vines
3 Pithing Needle
2 Isao, Enlightened Bushi
2 Kokusho, the Evening Star
1 Ghost-Lit Stalker
1 Hero's Demise
1 Kiku's Shadow
1 Horobi's Whisper
1 Goryo's Vengeance
1 Cranial Extraction
1 Ink-Eyes, Servant of Oni



V-VIII. Ćwierćfinalista - Frank Karsten

23 land:
1 Okina, Temple to the Grandfathers
9 Forest
1 Shizo, Death's Storehouse
8 Swamp
1 Island
3 Tendo Ice Bridge


15 creatures:
1 Meloku the Clouded Mirror
4 Sakura-Tribe Elder
2 Kokusho, the Evening Star
4 Kagemaro, First to Suffer
1 Ink-Eyes, Servant of Oni
1 Myojin of Night's Reach
1 Ghost-Lit Stalker
1 Hana Kami

22 other spells:
4 Gifts Ungiven
4 Sensei's Divining Top
4 Kodama's Reach
4 Sickening Shoal
1 Death Denied
1 Soulless Revival
1 Wear Away
1 Hideous Laughter
1 Goryo's Vengeance
1 Exile into Darkness

15 sideboard cards:
1 Cranial Extraction
1 Ink-Eyes, Servant of Oni
2 Hideous Laughter
1 Rending Vines
1 Hisoka's Defiance
1 Hero's Demise
1 Time of Need
3 Pithing Needle
2 Goryo's Vengeance
2 Kokusho, the Evening Star

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.

ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.