Grady Hendrix

Noty

Poradnik zabójców wampirów klubu książki z południa

23-07-2021 19:13 | Komentarze: 0
Bohaterką powieści, dziejącej się na przełomie lat 80. i 90. XX wieku na przedmieściach Charleston, jest Patricia Campbell – niczym niewyróżniająca się kura domowa, której jedynym urozmaiceniem w nudnym, monotonnym życiu są spotkania w lokalnym klubie literackim.

Kiedy w okolic...

Horrorstör

16-12-2021 10:48 | Komentarze: 0
Coś dziwnego dzieje się w salonie meblowym Orsk w Cleveland w stanie Ohio. Co rano pracownicy zastają tam połamane regały Kjërring, stłuczone szklanki Glans i roztrzaskane szafy Liripip. Sprzedaż spada, kamery monitoringu niczego nie wychwytują, a menadżerowie wpadają w panikę.

Aby ro...

Final Girls. Ostatnie ocalałe

25-04-2022 08:57 | Komentarze: 0
Przetrwały najstraszniejszy koszmar, ale najgorsze dopiero nadejdzie…

Final Girl to dziewczyna, która jako jedyna zostaje przy życiu, gdy pojawiają się końcowe napisy w horrorze. Zakrwawiona bohaterka, której udało się ocalić siebie, pokonać zabójcę i pomścić przyjaciół. P...

Jak sprzedać nawiedzony dom

19-12-2023 19:53 | Komentarze: 0
Kiedy Louise dowiaduje się, że jej rodzice zmarli, boi się wracać do domu. Nie chce zostawiać córki z byłym mężem i lecieć do Charleston. Nie chce mieć do czynienia z domem rodzinnym, wypchanym po brzegi pozostałościami po karierze naukowej ojca i życiowej obsesji matki na punkcie lale...

Wieści

Horror w szwedzkim stylu

Horror w szwedzkim stylu

16-12-2021 11:13 | Radosław 'radomir' Czaja | Komentarze: 3

Wydawnictwo Vesper zapowiedziało wydanie powieści Horrorstör autorstwa Grady'ego Hendrixa. Książka ukaże się w połowie lutego przyszłego roku – zapraszamy do zapoznania się z jej zapowiedzią.

» więcej
Przetrwały najstraszniejszy koszmar, ale najgorsze dopiero nadejdzie…

Przetrwały najstraszniejszy koszmar, ale najgorsze dopiero nadejdzie…

25-04-2022 09:17 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

Do zapowiedzi wydawnictwa Zysk i S-ka na maj bieżącego roku trafiła powieść grozy Final Girls. Ostatnie ocalałe autorstwa Grady'ego Hendrixa (znanego też z wydanego przez Vesper Poradnika zabójców wampirów klubu książki z południa) – zachęcamy do zapoznania się z jej opisem. 

» więcej
Nadciągają Final Girls. Ostatnie ocalałe

Nadciągają Final Girls. Ostatnie ocalałe

24-05-2022 09:55 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

Za tydzień, we wtorek 31 maja nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka ukaże się książka Final Girls. Ostatnie ocalałe autorstwa Grady'ego Hendrixa – zachęcamy do zapoznania się z jej zarysem fabuły. Powieść zostanie objęta patronatem naszego serwisu.

» więcej
Autor Final Girls powraca z nową książką

Autor Final Girls powraca z nową książką

22-09-2023 19:53 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

Wydawnictwo Zysk i S-ka poinformowało, że ma w planach wydać pod koniec października Jak sprzedać nawiedzony dom, kolejną powieść autorstwa znanego z Final Girls. Ostatnich ocalałych oraz Poradnika zabójców wampirów klubu książki z południa Grady'ego Hendrixa – zachęcamy do zapoznania się z zarysem fabuły książki.

» więcej
Nowa książka od autora Final Girls wyjdzie w styczniu

Nowa książka od autora Final Girls wyjdzie w styczniu

19-12-2023 20:18 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

23 stycznia 2024 roku za sprawą wydawnictwa Zysk i S-ka do sprzedaży trafi Jak sprzedać nawiedzony dom, kolejna powieść autorstwa znanego z Final Girls. Ostatnich ocalałych oraz Poradnika zabójców wampirów klubu książki z południa Grady'ego Hendrixa – zachęcamy do zapoznania się z zarysem fabuły książki.

» więcej
Nowa książka od autora Final Girls już w księgarniach

Nowa książka od autora Final Girls już w księgarniach

26-01-2024 12:28 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

Dziś nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka ukazało się Jak sprzedać nawiedzony dom, czyli kolejna powieść autorstwa znanego z Final Girls. Ostatnich ocalałych oraz Poradnika zabójców wampirów klubu książki z południa Grady'ego Hendrixa.

» więcej