Gra Geralda

Noty

Gra Geralda

02-01-2011 18:52 | Komentarze: 1
Mistrzowsko napisany horror psychologiczny, ukazujący kobietę w sytuacji ekstremalnej. Chcąc ratować życie, musi pokonać strach i wznieść się na szczyty swojej odwagi.
To, co wydarzyło się 30 lat wcześniej nad jeziorem Dark Score, podczas całkowitego zaćmienia Słońca, rzuca posępny...

Gra Geralda

22-02-2012 15:04 | Komentarze: 0
Mistrzowsko napisany horror psychologiczny, ukazujący kobietę w sytuacji ekstremalnej. Chcąc ratować życie, musi pokonać strach i wznieść się na szczyty odwagi.

To, co wydarzyło się 30 lat wcześniej nad jeziorem Dark Score, podczas całkowitego zaćmienia Słońca, rzuca posępny cie...

Gra Geralda

02-07-2015 14:41 | Komentarze: 0
To, co wydarzyło się 30 lat wcześniej nad jeziorem Dark Score, podczas całkowitego zaćmienia Słońca, rzuca posępny cień na życie Jessie, przykutej kajdankami do łóżka w domku letniskowym, z trupem męża po przeciwnej stronie sypialni. Perwersyjna gra erotyczna Geralda zmienia sie w dwudziestoośmiogodzinny horror, a półnaga Jessie zostaje sama z tym, co czai się w mroku - w mroku lasu za oknem, mroku zaćmienia, mroku jej samej. Zobaczy tam coś, od czego mało nie postrada zmysłów.

Gra Geralda

07-06-2021 20:03 | Komentarze: 0
Perwersyjna gra erotyczna zmienia się w wielogodzinny koszmar. Niektórzy zarzucają Stephenowi Kingowi, że nie potrafi pisać o kobietach. W "Grze Geralda" nie po raz pierwszy Mistrz Horroru udowadnia, że się mylą. Pisze o kobiecie postawionej w sytuacji ekstremalnej. I jak on to rob...

Wieści

Serial dla Netflixa na podstawie powieści Kinga?

Serial dla Netflixa na podstawie powieści Kinga?

14-09-2016 12:33 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

Reżyser Mike Flanagan poinformował podczas wywiadu, że pracuje nad przygotowywaną dla platformy Netflix adaptacją powieści Gra Geralda autorstwa Stephena Kinga. Póki co nie wiadomo jeszcze, czy sam autor weźmie udział w pracach nad produkcją.

» więcej
Gra Geralda od Stephena Kinga w nowym wydaniu

Gra Geralda od Stephena Kinga w nowym wydaniu

08-06-2021 12:45 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

23 czerwca nakładem wydawnictwa Albatros ukaże się wznowienie powieści grozy Stephena Kinga zatytułowanej Gra Geralda – zapraszamy do zapoznania się z jej zapowiedzią.

» więcej