Outpost 2

Gints Rudzītis

Artykuły

Food Chain

Food Chain

Nie zawsze silniejszy zjada słabszego

09-01-2013 18:00 | Artur 'GoldenDragon' Jaskólski | Komentarze: 0
Najlepszą grą, z którą wydawnictwo Brain Games pojawiło się na targach w Essen w 2012 roku, nie okazał się tytuł o podniebnych podróżach, ale gra edukacyjna o… łańcuchu pokarmowym zwierząt. Food Chain to już 3 wydanie tytułu Meelis Looveer. Pierwsza edycja ukazała się jeszcze w wersji print &...
Air King

Air King

Królowie przestworzy

11-01-2013 18:00 | Artur 'GoldenDragon' Jaskólski | Komentarze: 0
Brain Games: małe pudełka, mnóstwo zabawy – taki powinien być slogan nadbałtyckiego wydawcy. Taka jest też gra Air King. To zadecydowanie najciekawszy tytuł tego młodego wydawcy. Oliver Sihiveer zaprasza graczy na podniebną, karcianą podróż w 30 minut. W recenzji postaram się odpowiedzieć na p...

Noty

Food Chain

07-01-2013 21:30 | Komentarze: 0
Przez zagrywanie kart w Food Chain gracze tworzą naturalne łańcuchy pokarmowe, polując i jedząc w lesie i rywalizując między sobą o najlepszy posiłek.

Food Chain to kolorowa gra karciana ze sporym walorem edukacyjnym, która bawi i uczy "dzieci" w każdym wieku.

Air King

07-01-2013 21:53 | Komentarze: 0
W grze Air King gracze wcielają się w kontrolerów ruchu lotniczego. Ich zadaniem jest bezpiecznie doprowadzić aeroplany do portu lotniczego. Jednak każdy z uczestników zabawy posiada sekretną misję, która określa jakie samoloty, gdzie trzeba doprowadzić.

Air King to gra karciana, w której plansze budujemy za pomocą kart. Samoloty przemieszczamy zagrywając karty. Naszym zadaniem jest doprowadzić bezpiecznie na wskazane miejsce własne samoloty i przeszkodzić w tym przeciwnikom.

Construction Zone

11-01-2013 17:58 | Komentarze: 0
W grze Construction Zone każdy z graczy stara się wybudować budynki. Na początku gracze dostają podstawowe zasoby, które jednak mogą wymieniać na bardziej wartościowe. W trakcie rozgrywki gracz posiadając odpowiednie surowce może wybudować konkretny budynek.