Gigant Poleca Extra

Noty

Gigant Poleca Extra #1 (2021/01): Agenci i detektywi

30-04-2021 20:35 | Komentarze: 0
Zbiór najlepszych komiksów z Kaczorem Donaldem, Myszką Miki, Sknerusem McKwaczem i wieloma innymi disneyowskimi bohaterami uwielbianymi przez dzieci dotyczących zagadek detektywistycznych i historii szpiegowskich. Mnóstwo emocji, wielkie tajemnice i dużo śmiechu!

Gigant Poleca Extra #2 (2021/02): Przygoda na kempingu

30-04-2021 20:44 | Komentarze: 0
Wakacje można spędzać na różne sposoby, ale wiele osób uważa, że najlepiej pod namiotem! Także mieszkańcy Kaczogrodu cenią sobie biwakowanie i ten tom opowiada właśnie o ich przygodach na łonie natury. Świeże powietrze, słońce, woda, hamak i czytanie komiksów... a wieczorem ognisko, niebo pełne gwiazd i chmary komarów! Udanego wypoczynku!"

Gigant Poleca Extra #3 (2021/03): Agenci i detektywi II

25-11-2021 14:14 | Komentarze: 0
Rabusie, włamywacze, kieszonkowcy, oszuści… Świątek, piątek czy niedziela, czarne serca kryminalistów biją szybciej na widok zielonych banknotów, złotych monet czy cennej biżuterii. W Kaczogrodzie i Myszogrodzie przestępczy świat nigdy nie śpi! Z drugiej strony zwykli obywatele chcieliby spać spokojnie. Zadbać o to muszą detektywi, agenci i mundurowi funkcjonariusze. Zabawy w policjantów i złodziei nigdy nie mają końca! 

Całe szczęście, że Kaczor Donald i Myszka Miki znają się na swojej robocie i nie przegapią żadnego tropu ani wskazówki…

Gigant Poleca Extra #4 (2021/04): Gwiazdkowy prezent

25-11-2021 14:22 | Komentarze: 0
Ho ho ho! KTO NIE LUBI ŚWIĄT?! 
CO ZROBIĆ BY ŚWIĘTA BYŁY IDEALNE? Wybierzcie się na RZEŹBIENIE W ŚNIEGU z Kaczorem Donaldem i Siostrzeńcami. Znajdźcie WYMARZONY PREZENT dla bliskiego (ale nigdy PO TANIOŚCI w stylu Wujka Sknerusa). ZGODNIE Z TRADYCJĄ ubierzcie pięknie bożonarodzeniowe drzewko z Myszką Miki i przyjaciółmi. 

 

Te i inne śmieszne historie znajdziecie w kolekcjonerskim świątecznym wydaniu Gigant Poleca Extra – Gwiazdkowy Prezent.

Wieści

Z aparatem wśród komiksów: Agenci i detektywi

Z aparatem wśród komiksów: Agenci i detektywi

03-05-2021 08:13 | Joanna 'Shadov' Walczak | Komentarze: 0

Ostatnimi czasy kaczkofani mają wiele powodów do radości, a teraz pojawił się kolejny. Na fali popularności kaczych serii od Egmontu, wystartowała nowa linia gigantowych tomików – Gigant Poleca Extra. Jeśli chcecie wiedzieć jak wygląda pierwszy tom, to postanowiliśmy zaspokoić Waszą kaczą ciekawość!

» więcej