Giants

Artykuły

Giants

Giants

Moai, ahu i inne słowa uznane za obelżywe

17-02-2009 18:10 | Szymon 'neishin' Szweda | Komentarze: 12
Gier, osadzonych w ściśle określonych miejscach geograficznych, jest ogromna ilość. Bez wysiłku można podać co najmniej kilkadziesiąt tytułów, które nawet swoimi nazwami odwołują się do różnych miejsc – najczęściej egzotycznych (Manila, Cuba czy Puerto Rico), ale jeśli poszukać to znajdzie się...
Giants

Giants

Metro z Godzillą w tle

20-12-2018 07:30 | Marcin 'Karriari' Martyniuk | Komentarze: 0
Ile to już razy kometa, bomba czy inny kataklizm spychały ludzi do walki o przetrwanie i porzucenia zdobyczy cywilizacji? By tchnąć nieco życia w wyeksploatowane ramy gatuku, bracia Carlos i Miguel Valderrama postawili na duet bardzo młodych bohaterów i dorzucili tytułowych gigantów rodem z kai...

Noty

Giants

17-02-2009 18:05 | Komentarze: 0
W tej grze uczestnicy wcielają się w wodzów klanowych z czasów złotej ery Wyspy Wielkanocnej. Plansza przedstawia uproszczoną mapę wyspy. Kamienne platformy to Ahu, na których staną zwrócone w kierunku lądu posągi Moai.

Poszczególne klany rywalizują ze sobą, zaś ich prestiż zale...

Giants

04-10-2018 22:44 | Komentarze: 0
Gigantyczne bestie rządzą światem na powierzchni, podczas gdy kryjące się pod ziemią niedobitki ludzkości walczą o życiową przestrzeń i dominację. Ścieżki najlepszych przyjaciół się rozchodzą, a najwięksi wrogowie muszą zawierać zaskakujące sojusze. Przyjaźń, miłość, zdrada i wygórowane ambicje w pasjonującej postapokaliptycznej historii inspirowanej Akirą i klasycznymi japońskimi „monster movies”.

Wieści

Zapowiedzi Non Stop Comics w najbliższym czasie

Zapowiedzi Non Stop Comics w najbliższym czasie

24-05-2018 09:49 | Joanna 'Shadov' Walczak | Komentarze: 0

Wydawnictwo opublikowało listę komiksów, które premierę zaplanowaną mają jeszcze w tym roku. Jednak dokładne daty i inne dane o wydaniach pojawią się wraz z katalogiem, który ma się ukazać z końcem wakacji. Zapraszamy do zapoznania się z listą zapowiedzi.

» więcej