Ghost Games

Noty

Need for Speed

05-08-2015 16:10 | Komentarze: 0
Odkryj na nowo zawrotne tempo Need for Speed

Chcesz zostać królem szos? Siądź za kółkiem jednego z kultowych aut i ścigaj się wśród miejskiego krajobrazu Ventura Bay. Poznaj emocjonującą fabułę, buduj reputację, stwórz auto marzeń i zostań ikoną wyścigów. Graj bez końca &nda...

Need for Speed: Payback

11-09-2017 22:29 | Komentarze: 0
Need for Speed, jedna z najpopularniejszych serii gier na świecie, powraca w wielkim stylu w nowej, pełnej dynamicznej akcji odsłonie – Need for Speed Payback. Gra po raz pierwszy w historii serii będzie zawierała lokalizację audio oraz tekstową.

Akcja gry toczy się w półświ...

Need for Speed: Payback

11-09-2017 22:31 | Komentarze: 0
Need for Speed, jedna z najpopularniejszych serii gier na świecie, powraca w wielkim stylu w nowej, pełnej dynamicznej akcji odsłonie – Need for Speed Payback. Gra po raz pierwszy w historii serii będzie zawierała lokalizację audio oraz tekstową.

Akcja gry toczy się w pó...

Need for Speed Payback

02-10-2017 12:25 | Komentarze: 0
Need for Speed, jedna z najpopularniejszych serii gier na świecie, powraca w wielkim stylu w Need for Speed Payback.

Akcja gry toczy się w półświatku Fortune Valley. Twoją ekipę podzieliła zdrada, ale teraz łączycie siły, by w akcie zemsty położyć kres Familii, podstępnemu kartelow...

Wieści

Nowy NFS w zawieszeniu, zwolnienia z Ghost Games

Nowy NFS w zawieszeniu, zwolnienia z Ghost Games

04-02-2014 11:22 | Łukasz 'Qrchac' Kowalski | Komentarze: 0

Jak donosi Polygon, część pracowników Ghost Games, studia odpowiedzialnego za Need for Speed: Rivals, otrzymało wypowiedzenia a prace nad kolejną odsłoną serii zostały wstrzymane.

» więcej
Teren zabawy w Need for Speed Payback

Teren zabawy w Need for Speed Payback

02-10-2017 16:33 | Magda 'Magi' Wiśniewska | Komentarze: 0

Tegoroczna część Need for Speed zbliża się z piskiem opon, wobec czego poznajemy coraz więcej szczegółów. W nowym materiale twórcy prezentują Fortune Valley, czyli obszar, po którym będziemy się ścigać.

» więcej