Gerard Depardieu

Artykuły

Życie Pi

Życie Pi

Historia w obrazach zaklęta

23-01-2013 01:01 | Mateusz 'Umbra' Nowak | Komentarze: 5
Do najnowszego obrazu Anga Lee podszedłem nie wiedząc na temat filmu zupełnie nic. Jedyne materiał z nim związane, z którymi miałem styczność przed seansem to tytuł i plakat. Zamierzenie nie wymieniłem samego reżysera, gdyż choć nazwisko jest mi dobrze znane, to nie miałem zbyt wielu okazji poznania...

Noty

Życie Pi 3D

07-05-2012 18:56 | Komentarze: 0
Długo oczekiwana ekranizacja słynnej powieści Yanna Martela, którą w cyfrowym 3D zrealizował Ang Lee, wyróżniony Oscarem za reżyserię Tajemnicy Brokeback Mountain.

Niesamowita historia 16-letniego chłopca, który po katastrofie statku spędził na Pacyfiku w szalupie ratunkowej 227 dni w towarzystwie trzyletniego tygrysa bengalskiego. To niezwykła, przejmująca opowieść o rozpaczy, strachu, wierze i szczęściu.

[opis dystrybutora]

Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości

22-07-2012 12:18 | Komentarze: 0
Tym razem bohaterowie udają się do Brytanii, aby pomóc kuzynom przeciwstawić się inwazji Juliusza Cezara i Rzymian.

Niczego nie żałuję – Edith Piaf

05-12-2012 15:20 | Komentarze: 0
"Całe jej życie to zemsta za upiorną młodość", mawiał jej przyjaciel, dyrektor Olimpii, Bruno Coquatrix. Jej matka, pochodząca z Kabylii (Algieria), nie chce o niej słyszeć, a ojciec nie może się nią zajmować. Mała Edith Giovanni Gassion spędza pierwsze lata życia u babki,...

Wieści

Czwarty aktorski Asteriks

Czwarty aktorski Asteriks

30-11-2009 23:30 | Andrzej 'ciemnalitera' Janucik | Komentarze: 0
Powstanie czwartego aktorskiego filmu o przygodach dzielnego Gala i jego przyjaciół jest już praktycznie przesądzone. Jak podaje ToutenBD, właściciel praw do postaci zastanawia się, komu powierzyć reżyserię produkcji.

Więcej w rozszerzeniu wieści. » więcej
Asteriks na ekranie

Asteriks na ekranie

05-01-2011 18:00 | Andrzej 'ciemnalitera' Janucik | Komentarze: 2
W sieci pojawiły się dodatkowe informacje na temat najnowszej aktorskiej ekranizacji przygód Asteriksa. Tytuł filmu ma brzmieć God Save Britannia, a jego scenariusz oprze się na dwóch albumach: Asteriks u Brytów oraz Asteriks i Normanowie.

W obsadzie znajdą się Gérard Depardieu jako Obeliks, Edouard Baer w roli Asteriksa i Fabrice Luchini jako Cezar. Zdjęcia do filmu reżyserowanego przez Laurenta Tirarda rozpoczną się w maju tego roku i mają potrwać pięć miesięcy. Premiera filmu zrealizowanego w technice 3D odbędzie się wiosną 2012 roku.
Asterix i Obelix powracają

Asterix i Obelix powracają

07-04-2012 15:23 | Łukasz 'luke.orlowsky' Orłowski | Komentarze: 3
Już za kilka miesięcy czeka nas premiera kolejnej aktorskiej produkcji o przygodach dwóch najsłynniejszych Galów. Póki co, zachęcamy do zapoznania się z zwiastunem Astérix et Obélix: Au Service de Sa Majesté. » więcej