string(15) ""
» Blog » Garść przeżyć
30-03-2009 23:13

Garść przeżyć

W działach: klanarchia, rpg, v-ka, życie... | Odsłony: 0

Garść przeżyć
Garść nowości na dziś:
po pierwsze vmmorpg czyli gra w żołnierza
po drugie kolejny raport z cylku Katedry Szkarłatnych Witraży
po trzecie rozegrana siódma sesja w Klanarchię

Ad 1

VMMORPG wpadło jak bomba na dziesięciolecie Valkirii. Na początku nieporadne, teraz nadal niedoskonałe, ale ulepszane. Już wiem co będę robić przed pracą ;]

Ad 2

Po moich ciężkich staraniach, przypominaniach i ględzeniach w końcu pojawił się kolejny raport z sesji. Tym razem zostały do niego dołączone dwie grafiki, które pomagały nam podczas sesji, a które zostały lekko opisane dla jaśniejszego zrozumienia przez czytelnika. Wszystkich ciekawych zapraszam tutaj -> Raport - Powrót do Katedry Szkarłatnych Witraży - sesja 4 i 5. Myślę, że do kolejnych raportów znów będziemy dodawać tego typu dodatki.

Ad 3

Jak widać na dołączonym zdjęciu, w końcu udało nam się zebrać na kolejną sesję. Niestety nie udało nam się skończyć przygody i następna sesja została ustalona za 3 tygodnie. Mam wielką nadzieję, że nic nikomu nie wyskoczy i uda się przygodę dokończyć. Tym bardziej, że została nam większa połowa do rozegrania ;].

Poza tym moja drużynka myśli już żeby w wakacje pograć co tydzień w kontynuację tego cyklu. Takie "5 lat później"... Zobaczymy co z tego wyjdzie i czy wszyscy przeżyją. Ogólnie pomimo śmiechawy, która zawsze nas dopada coraz mocniej wciągamy się w system.

P.S. Objaśnienie do zdjęcia:
Od lewej:
ThEvil, Narmo (czyli ja), Shaman i Marszal
0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.