Joe Hill, Rogi
string(15) ""
» Blog » Galeria postaci - część 1
18-07-2016 22:44

Galeria postaci - część 1

W działach: RPG | Odsłony: 470

Galeria postaci  - część 1

Wrzucam swoje prace - do inspiracji na BNów lub dla BG. Jeśli użyjecie na sesji to napiszcie kogo odegrali, hm?;)

Enjoy!

Elfka

Elf

Barbarzyńca

Ganger

 

Komentarze


Bakcyl
   
Ocena:
0

A co ma jedno z drugim wspólnego? 

Akurat nie nie na wszystko mamy wpływ. Czasami z różnych przyczyn czegoś po prostu nie możemy zrobić i tyle. 

 

21-07-2016 01:18
WekT
    nauka
Ocena:
0

jest potencjał.

Nie wiem skąd jesteś Naggarothcie, ale polecam zainteresować się szkołą rysunku DOMIN.

21-07-2016 09:50
Johny
   
Ocena:
+1

Bakcyl

Szanuje twoje poglądy. Dzięki twoim przekonaniom można się ustrzec przed niepotrzebnymi porażkami. Dzięki temu można sobie zaoszczędzić wielu rozczarowań i smutku. W pewien sposób mówiąc "nie nadajesz się, odpuść sobie" chronisz tę osobę.

Też nie wierzę, że mamy na wszystko wpływ. Jest zbyt dużo czynników wpływających na człowieka by być super optymistą i gadać o tęczach i jednorożcach. Według mojej wiedzy talent jednak do nich nie należy. To raczej trudność podjęcia ciężkiej pracy. Na przykład zbadano, że najwięksi kompozytorzy zdobyli popularność po mniej więcej 10 latach pracy nad warsztatem. To mnóstwo czasu i nie każdy będzie miał tyle samozaparcia by to osiągnąć.

Poza tym chciałbym zauważyć, że Michael Jordan, największy koszykarz wszechczasów został wyrzucony ze szkolnej drużyny. Thomas Edison odniósł 10 000 porażek zanim wynalazł żarówkę. Pierwszego Harrego Pottera nie chciał nikt wydać. Tym wszystkim osobom powiedziałbyś, żeby się poddali.

Jak by wyglądał ten świat, gdyby Adolf Hitler uwierzył, że warto pozostać malarzem i ćwiczyć swój warsztat aż się zostanie mistrzem?

Dlatego ja widząc kogoś kto ma przed sobą cel, wolę być tym który go wspiera w osiągnięciu go, niż tym który go ostrzega przed przegraną.

Szanuje twoje poglądy Bakcyl. Choć jestem po drugiej stronie mocy.

21-07-2016 13:06
Bakcyl
   
Ocena:
0

Szanuje twoje poglądy. Dzięki twoim przekonaniom można się ustrzec przed niepotrzebnymi porażkami. Dzięki temu można sobie zaoszczędzić wielu rozczarowań i smutku. W pewien sposób mówiąc "nie nadajesz się, odpuść sobie" chronisz tę osobę.

 

W którym miejscu tak powiedziałem?

21-07-2016 16:00
Johny
   
Ocena:
0

Wybacz jeśli cię zrozumiałem.

Powiedziałeś:

"Konkretnie, to rysunek jest po prostu brzydki. Albo ma się do czegoś talent, albo się go nie ma. W pierwszym wypadku można talent rozwijać, w drugim jest to niemożliwe."

I odczytałem to w ten sposób, pamiętając też twoją wypowiedź o Vitaliusie:

"Niestety życie nie jest takie kolorowe, jak kraina Oz. Od kiedy to nic co robisz nie idzie na marne? Ludzie umierają. Otwórz oczy, wyjdź z piwnicy. Ludzie robią wiele rzeczy, które z ich lub innych winy niestety idą na marne. To tak oczywiste, że aż głupio mi o tym mówić.

Niekoniecznie musi to pójść na marne, ale jeśli ktoś robi badziew na przekór wszelkiej krytyce i uwagom, no to zdroworozsądkowym podejściem nazwać tego nie można".

Po prostu skojarzyłem te dwie wypowiedzi i stąd mój post. Jeśli w tym przypadku nie miałeś tego na myśli po prostu się nie zrozumieliśmy.

21-07-2016 16:39
Bakcyl
   
Ocena:
0

Nie wyrywaj zdań z kontekstu...

Odnoszenie moich słów do wypowiedzi w całkiem innym temacie, serio? To może następnym razem skup się na tym, co jest teraz i nie próbuj za bardzo dedukować. To tak jak z rysowaniem. Każdy może, ale nie każdy powinien.

Rysunek jest brzydki, bo jest. Drugie zdanie też jest stwierdzeniem faktu. Czy widzisz gdzieś tam, żebym napisał, że konkretnie autor rysunku nie ma talentu i nie powinien rysować? Nie, bo tak nie napisałem. Eureka!

Autor sam sobie podejmie decyzję, niezależnie od tego, kto mu coś tam w internetach napisze. I albo mu się uda, albo nie. Czas pokaże. 

 

21-07-2016 17:01
133028

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0

Jeśli ktoś, kto nieładnie rysuje, nie powinien rysować, to ktoś, kto nie potrafi sformułować swojego stanowiska w sposób bardziej rozbudowany niż "rysunek jest brzydki, bo jest" nie powinien się odzywać/pisać.
 

22-07-2016 23:33
Bakcyl
   
Ocena:
0

Joasz, pozwolisz, że zignoruję to twoje multikonto. :)

23-07-2016 05:57
133028

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0

Nie pozwolę!  Oczywiście, zrobisz, jak zechcesz, ale miej świadomość, że robisz to przy moim moralnym sprzeciwie!

23-07-2016 10:22

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.