string(15) ""
» Blog » Galaktyczna Wojna: pancerz wsparcia "Asklepios"
21-05-2012 17:20

Galaktyczna Wojna: pancerz wsparcia "Asklepios"

W działach: Galaktyczna Wojna | Odsłony: 2

Galaktyczna Wojna: pancerz wsparcia
Tak, wiem że rozpoczynanie wpisów o settingu od konkretnego pancerza to pomysł w najlepszym razie średni, ale w momencie, w którym sama mechanika jest w zasadzie gotowa, to właśnie o fajne szczegóły trzeba zadbać.

Najpierw kilka słów o tym, czym w ogóle są pancerze wsparcia (jeśli lepsza nazwa nie przyjdzie mi do głowy). Otóż, są to pancerze oferujące stosunkowo małą ochronę, ale przeznaczone są dla specjalistów, którzy ruszają za oddziałem do walki. Ich głównym zadaniem jest raczej zapewnienie łatwego dostępu do narzędzi pracy i poprzez wbudowane oporządzenie pomoc w owej pracy wykonywaniu.

Opis pancerza i jego statystyki na moim blogu.
1
Notka polecana przez: zegarmistrz
Poleć innym tę notkę

Komentarze


kbender
   
Ocena:
0
Nie, żebym się czepiał [Czepianie mode on] ale strasznie dużo tekstu na tym zewnętrznym blogu, szkoda, że się nie dało go wkleić w polterowy edytor [czepianie mode off]. ;)
22-05-2012 10:10
Behir
   
Ocena:
0
Oj tam oj tam :P. Jak ktoś nie lubi mechaniki i futurystycznych pancerzy, to nie przejdzie dalej po prostu ;).
22-05-2012 12:18
zegarmistrz
   
Ocena:
0
To ja też włączę mode czepialskie. Generalnie jeśli coś jest "wsparcia" to znaczy, że służy do położenia ognia na dużym obszarze. To, o czym piszesz to Zabezpieczenie Medyczne.
22-05-2012 14:26
Behir
   
Ocena:
0
@ zegarmistrz

Szukałem czegoś dla jednostek (rozumianych jako pojedynczy ludzie, a nie oddziały) specjalistów. Czyli coś dla medyków, coś dla inżynierów itd. Ale może nie napisałem tego wystarczająco jasno.
22-05-2012 19:59

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.