Free Realms

Noty

Free Realms

19-06-2009 20:01 | Komentarze: 1
Free Realms jest grą MMORPG stworzoną przez Sony Online Entertainment. Przeznaczona jest dla najmłodszych graczy oraz ich rodziców.

Rozgrywkę zaczynamy od stworzenia swojej postaci - wybieramy płeć, tworzymy twarz, dobieramy ubrania oraz dobieramy imię i nazwisko. Następny krok to...

Wieści

Free Realms - Developer Walkthrough

Free Realms - Developer Walkthrough

27-01-2009 13:01 | Maciej 'WH' Kaleta | Komentarze: 0
Znudziły was zwykłe MMO? No cóż, to wasza sprawa, ale jeśli tak jest w rzeczywistości, rzućcie okiem na długi, bo dziesięciominutowy materiał dotyczący Free Realms. Jest to tworzony przez Sony Online Entertainment darmowy tytuł MMO, rzekomo nadający się tak dla dorosłych, jak i ich pociech. Czy tak jest naprawdę? Oceńcie sami. » więcej
Casualowy pogromca WoWa?

Casualowy pogromca WoWa?

13-06-2009 14:26 | Janek 'ashmourne' Gruszka | Komentarze: 0
Free Realms to casualowa gra MMORPG od Sony przeznaczona głównie dla młodszych odbiorców, która osiągnęła spektakularną popularność - parę tygodni od premiery społeczność FR liczy sobie 3 miliony ludzi.
Czyżby podporządkowujący się coraz bardziej niedzielnym graczom World of Warcraft miał wreszcie godnego przeciwnika?
Urodziny Free Realms

Urodziny Free Realms

04-04-2010 23:33 | Tomasz 'Landovsky' Mendyka | Komentarze: 0
Sony Online Entertainment rozpoczyna obchody pierwszych urodzin swojego MMO zatytułowanego Free Realms. Co prawda produkcja wystartowała 28 kwietnia, ale już teraz rozpoczęły się różnorodne festiwale "ingame" z tej okazji.

Przy okazji ujawniono liczbę zarejestrowanych użytkowników - jest to ponad 10 milionów graczy.
Free Realms ma 12 milionów graczy

Free Realms ma 12 milionów graczy

26-06-2010 21:51 | Cubuk | Komentarze: 0
Należąca do Sony Online Entertainment gra MMO Free Realms przekroczyła już magiczną liczbę 12 milionów użytkowników. Czemu magiczną? Bo wcześniej ten rekord należał do World of Warcraf i na tym wyniku wzrost liczby graczy się zatrzymał. Dla porównania warto wspomnieć, że to prawie tyle samo, co populacja Grecji.

Do wzrostu ilości graczy przyczyniły się takie drobiazgi jak piłki do siatkówki, leżaki plażowe i parasole słoneczne, które zostały dodane 7 czerwca, gdy w grze miejsce miał event "Summer Camp".

Podobnie jak w przypadku WoWa, twórcy nie zamierzają poprzestać na tym wyniku. Zastanawiają się nad udostępnieniem Free Realms dla konsol, co z pewnością przysporzy jeszcze więcej graczy.