Pamięć zwana imperium

Francis Valles

Noty

Rani #4: Kochanka

08-03-2017 22:00 | Komentarze: 0
Skazana za zbrodnię, której nie popełniła, Jolanne zostaje zesłana do Indii. Jako Jeanne Dubois zostaje sprzedana właścicielce domu publicznego, która zamierza zmusić ją do posłuszeństwa. Lecz „Jeanne” nie godzi się na swój los. Z pomocą Indry, przepięknej Hinduski, któr...

Wieści

Jean Van Hamme filmowo

Jean Van Hamme filmowo

14-12-2008 21:13 | Andrzej 'ciemnalitera' Janucik
Serial XIII spotkał się z tak pozytywnym przyjęciem na rynku francuskim, iż Canal+ postanowił nakręcić kontynuację tej produkcji.

Podobnie sprawa ma się z innym projektem firmowanym nazwiskiem scenarzysty. Film Largo Winch wchodzi na ekrany dopiero 17 grudnia, tymczasem producenci są tak pewni sukcesu, że podjęli decyzję o nakręceniu drugiej części. Zdjęcia do niej mają potrwać od stycznia do kwietnia 2009 roku. Więcej w rozszerzeniu wieści. » więcej
Serial do scenariusza Van Hamme

Serial do scenariusza Van Hamme

21-09-2010 20:11 | Andrzej 'ciemnalitera' Janucik | Komentarze: 0
Jak informuje portal Bodoi, telewizja France 3 nakręci serial telewizyjny na podstawie komiksu Rani Jeana Van Hamme, zilustrowanego przez Francisa Vallès (Władcy Chmielu).

Seria, której akcja rozgrywa się w Indiach, powstała jako scenariusz serialu telewizyjnego, lecz nie doczekała się realizacji. Zdjęcia do ośmioodcinkowej produkcji rozpoczną się w październiku.