string(15) ""
» Blog » Finał: Kult smoków
26-01-2015 19:51

Finał: Kult smoków

W działach: gry fabularne, gry rpg, gry paragrafowe | Odsłony: 94

Finał: Kult smoków

Cześć
Przeżycia Derrina nie były przyjemne, ale udało się wam go doprowadzić do wielkiego finału. Co prawda nie ma co oczekiwać heroicznej potyczki ze smokiem, ale nie każda przygoda i nie każda sesja musi kończyć się takimi fajerwerkami. Miłej lektury.

Chcecie kolejnych gier tego typu? Dajcie znać w komentarzach. Może któraś z postaci, które przewinęły się przez wpisy, zasługuje na własną grę?

Postanowiłem przyłączyć się do kultu i potajemnie odbić moją żonę. Jednak pierw musiałem się dowiedzieć o nim jak najwięcej. Zacząłem więc wypytywać mieszkających w tej okolicy ludzi. Niestety, wszyscy twierdzą, że dworek jest opustoszały i nie mieszka w nim nikt od co najmniej dziesięciu lat. Gdy jednak udałem zainteresowanego kupnem tej posiadłości, to zostałem uraczony opowieściami o duchach i klątwie, która doprowadza do szaleństwa. Ludzie widzieli moją żonę jakiś tydzień temu i to nastraja mnie bardzo optymistycznie. Gdy oni ze mną rozmawiali, ja słuchałem tego, co mają mi do powiedzenia Szepty. Poznawałem rozkład pomieszczeń i rutynę dnia kultu, a po chwili w mojej głowie narodził się plan. Choć bardziej pasuje on do bajki niż rzeczywistości, to ma szansę powodzenia. Muszę tylko zdobyć parę rzeczy o których opowiadał mi podczas podróży Hannibal Stary.

Pełny rozdział znajdziesz na moim blogu.

1
Notka polecana przez: Ragadyjczyk
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.