Farmville

Wieści

Najpopularniejsza gra świata

Najpopularniejsza gra świata

30-03-2010 15:53 | Michał 'shergar' Tronina | Komentarze: 3
Wbrew pozorom, najpopularniejszą grą świata nie jest WoW czy inna produkcja o bajecznym budżecie. Wprost przeciwnie. W Farmville wszystko sprowadza się do obsiewania pól, zbierania plonów i kupowania nasion. Banalne, proste, ale... grywalne i bardzo popularne. Projekt działa przy portalu społecznościowym Facebook, być może to jest właśnie klucz do popularności gry. Warto napomknąć, że twórcy Farmville są związani z fundacją dostarczającą żywność do zniszczonego przez trzęsienie ziemi Haiti.

Każdego, kto chciałby dołączyć do grona społeczności Farmville, zapraszamy na stronę gry.
Farmville - rodzice! Uważajcie, gdzie zostawiacie karty!

Farmville - rodzice! Uważajcie, gdzie zostawiacie karty!

11-04-2010 17:24 | Mariusz 'autofocus' Baczyński | Komentarze: 0
Każdy z nas z całą pewnością kojarzy prostą grę przeglądarkową Farmville. Grać może w nią każdy, wystarczy założyć konto na znanym portalu społecznościowym. Pewien bardzo obrotny, 12 letni "farmer", korzystając z nieuwagi swojej mamy, wydał 900 funtów na modernizacje swojego prężnie rozwijającego się przydomowego gospodarstwa. Młody człowiek tłumaczył swoje postępowanie w bardzo prostych słowach: "chciałem to mieć".
Facebookowe gry zaliczają spadek

Facebookowe gry zaliczają spadek

07-05-2010 09:28 | Tomasz 'arakin' Czajka | Komentarze: 0
W marcu Facebook dokonał niewielkiej zmiany w regulaminie, która jednak miała bolesny wpływ na producentów gier społecznościowych. Serwis zablokował powiadomienia z zewnętrznych aplikacji, by uczynić je "bardziej wydajnymi, przejrzystymi i mniej spamującymi".

Więcej informacji w rozszerzeniu. » więcej
Farmville wchodzi do realnego świata!

Farmville wchodzi do realnego świata!

24-05-2010 13:48 | Tomasz 'arakin' Czajka | Komentarze: 5
Od dawna mamy do czynienia z różnymi gadżetami związanymi z grami komputerowymi. Jednak Farmville to pierwsza gra społecznościowa, której produkty ukażą się w prawdziwym świecie.

Więcej informacji w rozszerzeniu. » więcej
Nowe plany Zyngi

Nowe plany Zyngi

12-10-2011 19:38 | Mateusz 'TheProdigy' Gołaszewski | Komentarze: 0
Zynga, największy producent gier przeglądarkowych, pracuje nad swoją platformą o nazwie Project Z. Za jej pomocą będzie można uruchamiać gry Zyngi poza Facebookiem, jednak konto na nim będzie nadal wymagane. Bardziej konkretnych szczegółów, w tym daty startu platformy, na razie brak.

Zaprezentowano także nowe gry: CastleVille, Casino Zynga (połączenie Zynga Poker i Bingo), Zoo Dream, Hidden Chronicles i Mafia Wars 2. W tę ostatnią możemy grać już od dwóch dni. Wszystkie gry pojawią się na Facebooku oraz na nowym serwisie społecznościowym Google +.