string(15) ""
» Blog » Expecto Patronajt!
31-07-2016 16:51

Expecto Patronajt!

Odsłony: 928

Expecto Patronajt!

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

 

 

 

Nazywam się Bartłomiej Bakcyl i postanowiłem, że pójdę z duchem czasu, dając się porwać nurtowi współczesnych wartości. Bynajmniej nie znaczy to, że stanę się patogimbem, o nie. Po prostu zacznę zbierać pieniążki od ludzi, którzy chętnie będą łożyć na moje potrzeby.
Ostatnimi czasy wydaje się, że mają ich zdecydowanie za dużo i lubią je rozdawać komu popadnie, toteż postanowiłem co nieco z tego tortu dla siebie uszczknąć, bo i czemu nie? Jak mówi stare przysłowie: Jak dają, to bierz, a jak biją, to uciekaj.
Postanowiłem jednak być oryginalny względem uchodźców z dzielnicy cudów i zrezygnować z patronajta czy innego wspieram to, tym samym rezygnując z wątpliwej jakości pośredników. A na co mi to? Do zbierania pieniędzy wystarczą przecież własne ręce, po cholerę mi więc cały sztab odpowiedzialnych za to biznesmenów o nieustalonych kompetencjach? 
Zatem, niczym Bob Budowniczy, dam se radę i zrobię to sam. Tym bardziej, że wyróżniam się na tle całej reszty tych glonojadów tym, że nie jestem wykształcony, dobrze sytuowany, przystojny i porządny. Po prostu jestem jaki jestem. Niedojrzały, zgryźliwy, ironiczny, wredny, chamowaty i takie tam... Czyli nie odbiegam od współczesnych standardów, poza tym, że nie kryguję się na każdym kroku, ale to szczegół na który nikt nie zwraca uwagi. Wyróżniał się będę również tym, że nie ustalę żadnych progów czy limitów dotacji. Co łaska, dobrzy ludzie, co łaska! Nie powiem wam, że za 500zł miesięcznie zasadzę wierzbę, na której wyrosną gruszki, a za 1.000zł miesięcznie będę codziennie rozdawał mokre przytulasy. A za 3.000zł miesięcznie deski klozetowe z autografem talerzyk managera, który akurat będzie na zmianie. Absolutnie nic wam nie obiecam, ponieważ datki od dobrych ludzi nie potrzebują pokrycia w postaci pustych obietnic, bowiem ci dobrzy ludzie potrzebują jedynie uciechy, jaką sprawia im samo dawanie, a nie to, co też za to mogą otrzymać. Prawda, że mam rację?
Przecież nie będę żebrał o hajs na to, żeby mieć normalne życie, bo w dzisiejszych czasach to straszny obciach.

 

Przysyłajcie do mnie wasze cieplutkie złocisze, a ja je na pewno godnie spożytkuję!

 

Zatem napiszcie mi  komentarzach, co sądzicie o tym pomyśle i jeżeli będzie wystarczająco dużo chętnych, to zostawię wam numer konta na które będziecie mogli wpłacać swoje srebrniki. A jeżeli uda wam się wbić pod tą notką dwadzieścia polecajek, to napiszę wam jakiś fajny scenariusz do łerpegie. W tym wypadku zasada, by nie męczyć zwierząt, całkowicie nie obowiązuje. Zatem wiecie co robić.  Palce na myszki i chcę usłyszeć, jak skwierczą od itensywności, z jaką będziecie je klepać po przyciskach!

 

Nie bądź cwaniak i daj piątaka. Cwaniaki dają trzydzieści!

1
Notka polecana przez: Anioł Gniewu
Poleć innym tę notkę

Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

Bakcyl
   
Ocena:
0

Mieszkańcy Moszny,to dopiero farciarze. Moc atrakcji 25/8!

Na pewno mają jakiś tunel miłości!

03-08-2016 09:12

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.