string(15) ""
» Blog » Evernote, why!?
08-11-2011 14:38

Evernote, why!?

W działach: scenariusze | Odsłony: 6

Moi gracze wiedzą, że nie ma lepszego programu do robienia notatek, jak Evernote. Nie wiedzą jednak, że lubi on odwalać "manianę".

Sytuacja jest jasna i prosta. Siedzę sobie w parku, na ławce i produkuję się ze scenariuszem do nadchodzącego Wampira. Atmosfera jest zacna, zachodzi jesienne słońce, pomarańczowe światło przebija sie przez liście rzucając na świat mozaikę promieni.

Wpadam na ciekawy motyw fabularny, dlatego korzystam z dobrodziejstw techniki i łączę się z Everem w celu natychmiastowej synchronizacji. Tak to działa! Tak to działało...tak to miało działać! Ale nie zadziałało, jak się potem okazało... Potem pojawił się ten problem jeszcze dwa razy, w tym samym momencie tworzonego scenariusza. Epic fail, w końcu napisałem to na komputerze, ale bez polotu i uniesienia, które wcześniej mi towarzyszyło.

Dlatego przesiadam się z mobilnym pisaniem na dokumenty Googli. Android lepiej z nimi współpracuje (np.widzi polskie znaki), pozwala grupować teksty, ma odpowiedni system udostępniania, nie ma "manian" (np. błędów w synchronizacji z komórki). Słowem, lepiej.

Oryginalnie zamieszczone na http://loszekpieszczoszek.blogspot.com
0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Albiorix
   
Ocena:
+1
Jeśli przenosisz się na Google docs to jako stary użytkownik tychże przez minutę czytania Twojej notki zacząłem i przestałem interesować się Evernote :)
08-11-2011 17:07
ivilboy
   
Ocena:
+6
kup sobie notatnik, nie odwala manian i nie potrzebuje prądu :)
08-11-2011 21:46
n jak
   
Ocena:
0
Niby tak, ale wersja elektronicza pozwala łatwiej opanować Chaos notatek.
09-11-2011 09:13

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.