string(15) ""
» Blog » E tam Wiedźmin. To jest gra!
26-05-2015 13:10

E tam Wiedźmin. To jest gra!

Odsłony: 522

Najpierw karciany Zaorać Socjalizm, ale to jest jeszcze lepsze. Jakaś zorganizowana Akcja?

 

2
Notka polecana przez: Kaworu92, ThimGrim
Poleć innym tę notkę

Komentarze


earl
   
Ocena:
+1

Szatanie i bezbożniku to rozumiem, ale ubeku? Toż to degradacja. ;)

27-05-2015 16:31
   
Ocena:
0

Adeptus: Slann po prostu wolno pisze i nie ma siły tłumaczyć, tak czysto fizycznie. A syndrom Lenina to po prostu niechęć do frakcji ugodowych. Lenin najostrzej zwalczał siły umiarkowanej lewicy, a nie stronę przeciwną.  Tak samo ja cię bardziej denerwuję niż bardziej lewicowi ludzie bo psuję jasny podział na dobro i zło, jak każdy umiarkowaniec. Ja po prostu widzę jak mało ludzie z lewicy prawicy się różnią i tyle, a do tego chciałbym żeby lewica i prawica współpracowały dla dobra ludzkośvci.

27-05-2015 16:42
Kaworu92
   
Ocena:
0

Oj Grzesiu Grzesiu, naiwny jesteś :P :P :P :P :P

27-05-2015 17:11
Adeptus
   
Ocena:
+1

Slann po prostu wolno pisze i nie ma siły tłumaczyć, tak czysto fizycznie.

Ja rozumiem, ale niefajnie jest trochę, jak przy każdej możliwej okazji wysuwasz jakieś wąty, ale konsekwetnie odmawiasz ich uzasadniania. Niefajna jest gadka "Jesteś głupi, nie powiem dlaczego, bo nie mam siły, ale tak jest". To już lepiej w ogóle nie poruszać tematu.

Tak samo ja cię bardziej denerwuję niż bardziej lewicowi ludzie bo psuję jasny podział na dobro i zło, jak każdy umiarkowaniec. 

Bzdura. To Ty sobie wymyśliłeś. Oczywiście, że poglądy lewicowe denerwują mnie bardziej, niż umiarkowane. Nie denerwują mnie Twoje centrowe poglądy, tylko to, że prezentujesz je w sposób "Lewica i prawica to to samo, tylko centrum, nie powiem czemu, ale tak jest". To, że Ty sobie założyłeś, że każdego prawicowca bardziej denerwuje centrowiec, niż lewak i odwrotnie, to nie jest opis rzeczywistości, tylko syndrom Slanna.

Oczywiście, są sytuacje, w których denerwujesz mnie bardziej niż lewak. Np. jak dyskutuję sobie z lewakiem, wymieniamy poglądy, ja się z poglądami lewaka nie zgadzam, on z moimi, ale każdy stosuje jakieś argumenty i stara się uzasadnić swoje stanowisko, a tu wpada taki Slann i bełkocze "po co rozmawiacie, jesteście tacy sami, bo tak, kropka, idę sobie". Takiej osoby nie da się poważnie traktować, niezależnie od poglądów.  Dlatego mnie denerwujesz.

I bynajmniej nie psujesz jasnego podziału na dobro i zło. Twoje mantry nie są w stanie w nikim wzbudzić wątpliwości co do jego poglądów. Tym co irytuje, jest ich forma. Ich treść nie irytuje, bo jej zwyczajnie nie ma. Twoje poglądy nie mają żadnego wpływu na moje poglądy, bo pomimo wielokrotnych próśb, tych poglądów zwyczajnie nie zaprezentowałeś.

Poza tym, z czego ma wynikać umiłowanie umiarkowania? Jeśli uważam, że 2+2=4, ktoś uważa, że =2, a Ty uważasz, że =3, to mam chylić przed Tobą czoła, bo jesteś umiarkowany?

 Ja po prostu widzę jak mało ludzie z lewicy prawicy się różnią i tyle, a do tego chciałbym żeby lewica i prawica współpracowały dla dobra ludzkośvci.

Nie, nie widzisz, tylko sobie to przyjąłeś za dogmat. Oczywiście, są pewne punkty zgodne, ale ciężko żeby nie było. Lewicowcy nie będa chodzić na rękach tylko dlatego, że prawicowcy chodzą na nogach. Ale jest wiele podstawowych założeń, które są kompletnie asymetryczne. Podaj jakikolwiek przykład na to,w jakiej kwestii z lewicy i prawicy się mało różnią, choć tego sobie nie uświadamiają, albo przestań mantrować swoje aksjomaty. Bo na razie to wygląda tak:

P: Aborcja powinna być nielegalna.

L: Aborcja powinna być legalna.

Slann: Nie widzicie, że się niczym nie różnicie, lewoprawacy?

27-05-2015 17:16
Kaworu92
   
Ocena:
+1

Ale... Grzesio nie napisał, że jesteś głupi...

Z resztą się zgadzam - pod względem treści, ale nie pod względem tonu : < : < : < : < : <

27-05-2015 17:31
Adeptus
   
Ocena:
+2

Wywołać smutek i zatroskanie na twarzy (choćby wirtualnej) Kaworu92 - bezcenne. Jednak nie żyłem nadaremno.

A ton wynika z frustracji. A frustracja wynika z tego, że od wieków Slann wyskakuje ze swoimi okrzykami i jest przekonany, że ludzi to denerwuje dlatego, że głębia jego myśli powoduje u nich wątpliwości i zmusza do myślenia, podczas gdy wręcz przeciwnie - jego hasła są tak ogólnikowe, że nawet nie za bardzo wiadomo, co z nich ma wynikać, ale Slann twardo je powtarza niczym perły mądrości.

27-05-2015 17:38
Kaworu92
   
Ocena:
0

Ha Ha Ha :D :D :D

No coś w tym jest :P :P :P

27-05-2015 18:53
Forest.gwp
   
Ocena:
0

Jest też symulator byłego premiera. Zwykła klikanka ale polityczna.

http://www.symulatortuska.pl/

27-05-2015 22:18
   
Ocena:
0

Adeptus: nie będę dyskutował bo to nie ma sensu. W każdym razie napisałeś X postów o tym, jaki to jestem zły, to naprawdę zabawna  i zdumiewająca strata czasu:)

28-05-2015 08:43
earl
   
Ocena:
0

A tu możecie się naparzać, wybierając Tuska lub Kaczyńskiego:
http://www.giercownia.pl/gra/5842/wybory_2007_moz_e_pozostac_tylko_jeden/

28-05-2015 09:59
Adeptus
   
Ocena:
+1

Adeptus: nie będę dyskutował bo to nie ma sensu.

No tak, możesz wykorzystać ten czas na bardziej sensowne zajęcia, jak np. wklejanie po raz setny "Lewacy i prawacy są tacy sami, nie napiszę dlaczego, bo mi się nie chce. Za to za chwilę napiszę to po raz sto pierwszy!"

W każdym razie napisałeś X postów o tym, jaki to jestem zły, to naprawdę zabawna  i zdumiewająca strata czasu:)

Idę w Twoje ślady, Mistrzu ;)

28-05-2015 11:38

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.