Dziewczyna z tatuażem

Noty

Dziewczyna z tatuażem

14-01-2012 00:15 | Komentarze: 2
Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej książki.

Mikael Blomkvist, znany dziennikarz oskarżony o zniesławienie, otrzymuje nietypowe zlecenie od właściciela koncernu przemysłowego, Henrika Vangera. Ma zbadać sprawę tajemniczego zaginięcia 16-letniej Harriet Vanger, które miało miejsce w latach 60-tych.

Blomkvist nie wie, że każdy jego krok jest śledzony przez niezwykle inteligentną hakerkę, Lisbeth Salander, która wykonuje to na prośbę Vangera. Śledztwo z czasem zaczyna odkrywać krwawą i niebezpieczną historię rodziny Vanger.

[opis dystrybutora]

Wieści

Nowe materiały do Dziewczyny z Tatuażem

Nowe materiały do Dziewczyny z Tatuażem

30-10-2011 22:44 | Łukasz 'luke.orlowsky' Orłowski | Komentarze: 0
Premiera nowego filmu Davida Finchera coraz bliżej. Wyjątkowo niecierpliwym wielbicielom twórczości tego reżysera proponujemy obejrzenie telewizyjnych spotów promujących wspomnianą produkcję, czyli nadchodzącą Dziewczynę z tatuażem. » więcej
Będzie kontynuacja Dziewczyny z tatuażem?

Będzie kontynuacja Dziewczyny z tatuażem?

03-11-2016 11:40 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

Jak informuje portal Variety, Sony Pictures ma w planach produkcję kontynuacji filmu Dziewczyna z tatuażem, opartego na powieści Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet Stiega Larssona. Nie będzie to jednak adaptacja kolejnej części trylogii, ale wydanej już po śmierci pisarza, a napisanej przez Davida Lagercrantza książki Co nas nie zabije, opowiadającej o tym samych protagonistach. Rooney Mara i Daniel Craig nie powrócą do swoich ról, według plotek rolę Lisbeth Salander miałaby zagrać Alicia Vikander, a do posady rezysera przymierzany jest Fede Alvarez.