string(15) ""
» Blog » Dwory Końca Świata - opinie?
18-07-2015 15:49

Dwory Końca Świata - opinie?

W działach: RPG | Odsłony: 918

Hej!

Dostałem z Poltera Dziedzictwo Imperium: Dwory Końca Świata jako podręcznik do recenzji. Jestem już na jakiejś 170 stronie, a podręcznik ma 260, ale nie o tym chciałem. Chciałem Was zapytać - znacie ten system? Przeczytaliście? Graliście w niego może? Jakie są wasze opinie i uwagi do systemu?

Przyznam szczerze, nie jestem zachwycony Dworami, po prawdzie to chyba najgorsza podstawka do systemu RPG jaką w życiu czytałem, ale ciężko mi powiedzieć czy to prawda obiektywna, czy tylko moja opinia. Chciałbym zasięgnąć Waszych uwag zanim zacznę pisać recenzję. 

Komentarze


earl
   
Ocena:
0

@ Adeptus

Ale darmowy podręcznik za 70zł to sie przytuliło. Znasz taką frazę jak "być odpowiedzialnym za coś..."? Albo termin: takt?

Jest to insynuacja w stylu: Kaworu wziął podręcznik wart 70 zł za darmo i nie jest odpowiedzialny. Za co? Sądzę, że skoro mowa jest o pisaniu recenzji, więc nie jest odpowiedzialny za napisanie recenzji. Innymi słowy - zabrał podręcznik i ma wszystko w nosie, nie wywiązując się z umowy. Jak więc inaczej można nazwać człowieka, który wziął wartość materialną w zamian za dokonaną pracę, ale tej pracy nie wykonał? Zresztą nawet jeśli słowo "złodziej" jest nieadekwatne, to i tak wyraz "cwaniaczek" jest obraźliwy, gdyż odnosi się do jakiegoś wyimaginowanego przewinienia Kaworu.

@ Headbanger

Ja przynajmniej drogi earlu naprawdę wiem o czym mówię.

Jak na razie w tej dyskusji nic nie powiedziałeś na tematy erpegowe, więc trudno mi przyznać, że naprawdę się na tym znasz.

 

24-07-2015 17:18
earl
   
Ocena:
0

@ Adeptus

I nie jest tak, że się łatwo obrażam. Czasem wprawdzie mnie ponosi, ale zazwyczaj, jeśli ktoś sensownie mnie przekona, to się zamykam i nie drążę tego tematu dalej.

24-07-2015 17:30
Adeptus
   
Ocena:
0

Ok, w sumie jak poczytałem, to może i "cwaniaczek" też jest nieuzasadniony. Chyba niepotrzebnie się wtrąciłem, przepraszam i znikam.

24-07-2015 17:35
Agrafka
   
Ocena:
+2

[Komunikat administracji]

Panowie. Jak pewnie zauważyliście zedytowałam część wypowiedzi, niektóre usunęłam. Starałam się jak najmniej ingerować w treść waszej dyskusji, jednak proszę o ochłonięcie nieco przed podjęciem tematu. Jeżeli przytyki osobiste i wulgaryzmy będą się powtarzać, będę musiała ukryć notkę.

24-07-2015 17:38
earl
   
Ocena:
+2

@ Adeptus

Miałeś prawo. Zresztą Twoja ocena mojej osoby odnośnie nadmiernej reakcji na pewne przytyki jest w pewnej mierze uzasadniona. Staram się z tym jakoś walczyć, ale nie zawsze mi się udaje.  

24-07-2015 17:42

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.