string(15) ""
» Blog » Dwa kolejne opowiadania w sprzedaży
15-05-2022 10:25

Dwa kolejne opowiadania w sprzedaży

Odsłony: 76

Dwa kolejne opowiadania w sprzedaży

Zabiegany jestem, to i zapomniałem dać znać, że od 9 V są dostępne w sprzedaży dwa moje kolejne opowiadania: "Smak deszczu" oraz "Bob Crane".
Ich opisy prezentują się następująco:
"Chłopiec imieniem Vurtok jest typem odkrywcy - gdy coś go zainteresuje, nie sposób zbyć go półsłówkami. Ciekawski rudzielec mieszka w mieście zbudowanym na platformie i zaczyna się zastanawiać, dlaczego jego świat jest zorganizowany w taki, a nie inny sposób. W odpowiedzi na pytanie chłopca nauczyciel zabiera całą klasę na wyprawę, podczas której tłumaczy, że ziemia pod platformą drążona jest przez wije, z kolei z góry mieszkańcom miasta zagrażają skrzydlaki. Wraz z dociekliwym chłopcem czytelnik poznaje coraz lepiej zasady panujące w świecie przyszłości."
"Do małego miasteczka Sun Island niespodziewanie przyjeżdża światowej sławy gwiazda muzyki country. Mark Tamalija pracuje w dziale promocji lokalnego magistratu, ale nie jest fanem muzyki, więc sceptycznym okiem obserwuje szaleństwo, jakie rozpętała ta informacja. Bilety na koncert sprzedają się w 4 godziny, do miasta nadjeżdża tłum fanów w liczbie podobnej do tej mieszkańców miasta. Wszyscy cieszą się z wielkiego wydarzenia i prognozowanego zastrzyku finansowego. Tymczasem Mark zaczyna mieć niepokojące sny, w których pojawia się postać przypominająca Boba Crane'a."


Do nabycia jako ebooki w księgarniach online

 
 
 
 

Komentarze


jaworock
   
Ocena:
0
Czy Bob Crane stanowi jakiekolwiek nawiązanie do Hollywoodzkiego aktora Boba Crane'a? :D
15-05-2022 11:28
Henryk Tur
   
Ocena:
0

Zacznę od tego, że ta historia mi się przyśniła w 2004 roku :) O tym, że taki człowiek istniał, dowiedziałem się dopiero wczoraj, gdy wpisałem sobie z ciekawości w wyszukiwarkę to imię i nazwisko, aby sprawdzić, w ilu księgarniach już jest :) I to cała odpowiedź :)
 

15-05-2022 12:00
jaworock
   
Ocena:
0
Brzmi ciekawie:D
15-05-2022 13:31
Henryk Tur
   
Ocena:
0

Tym tekstem zadebiutowałem w książkach. Była to antologia "Bez bohatera" w 2005 roku, pozostałość po piśmie UBIK. Kolejny raz pojawiłem się w książce... w 2015, z pełnometrażowym debiutem :)

15-05-2022 14:24

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.