Dom ziemi i krwi

Artykuły

Dom ziemi i krwi

Dom ziemi i krwi

Maas w bardziej dorosłym wydaniu

03-11-2020 22:19 | Aleksandra 'yukiyuki' Cyndler | Komentarze: 0
Sarah J. Maas jest uwielbianą przez wierne grono czytelniczek autorką pełnych akcji i płomiennych uczuć serii fantasy Szklany tron oraz Dwór cierni i róż. Niedawno na naszym rynku swoją premierę miał Dom ziemi i krwi – pierwszy tom nowego cyklu powieściowego autorki. Czy będzie równie epicki j...

Noty

Dom ziemi i krwi. Część 2

11-10-2020 17:03 | Komentarze: 0
Bryce Quinlan w połowie jest człowiekiem, a w połowie Fae. Traci niemal wszystko, co kochała, gdy w Lunathionie pojawia się nieznany demon siejący spustoszenie. Upadły anioł Hunt Athalar otrzymuje od Gubernatora propozycję nie do odrzucenia – ma pomóc Bryce wytropić złoczyńcę. W zamian odzyska swoją wolność.

Bryce i Hunt zagłębiają się w najskrytsze zakamarki miasta. Odkrywają mroczną siłę zagrażającą porządkowi wszechrzeczy oraz znajdują w sobie płomienną pasję, która może wyzwolić ich oboje, jeśli tylko jej na to pozwolą.

Dom ziemi i krwi. Część 1

11-10-2020 17:03 | Komentarze: 0
Bryce Quinlan kocha swoje życie. W dzień pracuje w galerii z antykami, sprzedając nie do końca legalne magiczne artefakty, a nocą imprezuje razem z przyjaciółmi, delektując się każdą przyjemnością, jaką Lunathion, znane również jako Księżycowe Miasto, ma do zaoferowania.

Gdy dochodzi do bezwzględnego morderstwa, wszystko zaczyna się rozpadać – również jej świat. Mimo że oskarżony ląduje za kratami, zbrodnie zaczynają się na nowo, a Bryce trafia w centrum dochodzenia. Zrobi wszystko, aby pomścić śmierć przyjaciół.

Wieści

Nowa powieść fantasy od Sarah J. Maas już niedługo

Nowa powieść fantasy od Sarah J. Maas już niedługo

20-04-2020 18:46 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

Na przełomie maja i czerwca do sprzedaży trafi wydana w dwóch tomach powieść fantastyczna od Sarah J. Maas pod tytułem Dom ziemi i krwi, stanowiąca rozpoczęcie cyklu Księżycowe miasto. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Uroboros.

» więcej